کد خبر: 165234 A

تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات لیگ دسته‌یک جام کوثر فصل ۹۳، تنها مجاز به عقد قرارداد با ۴ نفر از تکواندوکاران معرفی شده، هستند.

سازمان لیگ فدراسیون، سهمیه تکواندوکاران در نظر گرفته شده برای تیم‌های شرکت کننده در مسابقات لیگ دسته یک بانوان سال ۹۳ را اعلام کرد و هر تیم مجاز به عقد قرارداد با ۴ نفر از تکواندوکاران معرفی شده است.

به گزارش ایلنا، سازمان لیگ فدراسیون تکواندو سهمیه تکواندوکاران در نظر گرفته شده برای تیم‌های شرکت‌کننده در دهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک جام کوثر فصل ۹۳ را از بین بازیکنان ملی‌پوش و مدال‌آور مسابقات و تورنمنت‌های بین‌المللی سال ۹۲ اعلام کرد.

براین اساس فریده رشیدی، پریسا قربانی، سوسن حاجی‌پور، شکرانه ایزدی، سمانه شش‌پری، پریسا فرشیدی، فاطمه روحانی، اکرم خدابنده‌لو به عنوان اعضای تیم ملی شرکت‌کننده در مسابقات آسیایی، جهانی و کشورهای اسلامی و دیناپوریونس، ریحانه محمدی، مهین اسماعیل‌نژاد و نرگس باقری به عنوان مدال‌آوران تورنمنت‌های بین‌المللی برای عقد قرارداد با تیم‌های شرکت‌کننده در دهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان باشگاه‌های کشور معرفی شده اند.

گفتنی است؛ ‌ تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات لیگ دسته یک جام کوثر فصل ۹۳، تنها مجاز به عقد قرارداد با ۴ نفر از تکواندوکاران معرفی شده، هستند.

باشگاه های کشور تکواندو تیم ملی کشورهای اسلامی ملی پوش لیگ مسابقات دسته عقد تکواندوکاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر