کد خبر: 167568 A

در مراسم بدرقه تیراندازان؛

مسابقات جهانی اهداف پروازی، از ۲۶ اردیبهشت تا ۴ خرداد، در آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

رئیس فدراسیون تیراندازی، در جلسه بدرقه تیم ملی اهداف پروازی به مسابقات آلماتی گفت: موفقیت ها و پیروزی‌ها در برابر اراده شما هیچ است.

به گزارش ایلنا، سید مهدی هاشمی در جلسه بدرقه تیم ملی اهداف پروازی به مسابقات جهانی آلماتی، با تبریک ایام ولادت امیرالمومنین علی(ع) اظهار داشت: پیش از هر اعزامی تلاش می‌کنیم تا نشستی را با ملی پوشان و کادر فنی تیم‌ها داشته باشیم و به مشکلات و حرف های آنها گوش کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در دفاع مقدس با اعتقاد می جنگیدیم، افزود: ما اگر این باور را داشته باشیم که برای رسیدن به هدف ها و ارزش ها بجنگیم، حتماّ پیروز می شویم.

رئیس فدراسیون تیراندازی در ادامه تاکید کرد: شرایط امروز برای پیروزی خیلی خوب است؛ باتوجه به اینکه از مشکلات و کمبودهای تیم آگاهم، اما اگر با اعتقاد پیش بروید، در این میدان نبردبه موفقیت های بزرگی دست می یابید.

هاشمی با اشاره به اینکه ورزشکاران، سرباز و سردار جبهه ورزشی هستند، تصریح کرد: موفقیت‌ها و پیروزی‌های زیادی زیر سایه اراده به دست می‌آید و این موفقیت‌ها در برابر اراده و عزم راسخ شما هیچ است.

وی گفت: در سفر قبلی به آلماتی شاهد جنگ ملی‌پوشان بودم و وقتی تلاش ورزشکاران و حمایت کادر فنی و سایر ملی‌پوشان را می دیدم، دلم آرام می‌گرفت. اگر با توکل و توجه بیشتری وارد میدان شوید این پیروزی پر رنگ تر و بهتر خواهد شد.

رئیس فدراسیون تیراندازی در پایان اظهار داشت: هر نتیجه‌ای به دست بیاید، خیر و مصلحت شما در آن است و امیدوارم در این سفر هم موفق و پیروز باشید.

گفتنی است، مسابقات جهانی اهداف پروازی، از ۲۶ اردیبهشت تا ۴ خرداد، در آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

تیم ملی جنگ دفاع مقدس فدراسیون تیراندازی قزاقستان مشکلات مهدی هاشمی اراده پیروزی موفقیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر