کد خبر: 167571 A

رییس کمیته ملی المپیک لهستان ضمن دیدار با شاهرخ شهنازی رییس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

رییس کمیته ملی المپیک لهستان ضمن دیدار با شاهرخ شهنازی رییس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، آنژا کرانیسچی رئیس کمیته ملی المپیک لهستان و رییس فدراسیون هندبال این کشور به همراه هیئتی متشکل از مدیر اجرایی کمیته ملی المپیک و دبیر فدراسیون هندبال لهستان صبح امروز با رییس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این بازدید شاهرخ شهنازی ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم گفت: آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک ایران در حدود ۱۲ سال پیش و قبل از بازیهای آسیایی ۲۰۰۲ پوسان و المپیک ۲۰۰۴ آتن افتتاح شده است

رییس آکادمی ملی المپیک همچنین ضمن معرفی بخش‌های مختلف این مجموعه و فعالیت‌های آنها افزود: هدف اصلی افتتاح آکادمی ملی المپیک ارزیابی آمادگی ورزشکاران با انجام آزمون‌های آمادگی جسمانی برای شرکت در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک است.

پس از خیر مقدم و صحبت‌های شهنازی، آندره آنژاکرانیسچی رئیس کمیته ملی المپیک لهستان نیز ضمن تشکر از خوش آمد گویی و پذیرایی گفت: ما در لهستان اینچنین امکانات مجهزی نداریم و واقعا به کمیته ملی المپیک شما به دلیل داشتن این امکانات تبریک می‌گویم. با توجه به این امکانات و تجهیزات امیدوارم در بازیهای آسیایی و المپیک آینده شاهد موفقیت ورزشکاران ایرانی باشیم.

پس از صحبت‌های دو طرف و تبادل هدایا به یکدیگر، رییس کمیته ملی المپیک لهستان و هیات همراه از امکانات و بخش‌های مختلف شامل مرکز سنجش و توسعه قابلتی‌های جسمانی، مرکز پزشکی ورزشی و کتابخانه این مجموعه بازدید و با فعالیت‌های آنها آشنا شدند.

المپیک ایران بازی بازی های المپیک لهستان بازدید ملی کمیته آکادمی کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر