کد خبر: 170334 A

شکست در بازی‌‌دوستانه مهم نیست؛

تیم ملی کشورمان در دومین دیدار دوستانه خود ساعت ۲۰ امروز شنبه سوم خرداد به وقت تهران به مصاف صربستان می‌رود.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: در مسابقه دوم مقابل صربستان ترکیب اصلی بازیکنان که قرار است در لیگ جهانی بازی کنند را به میدان می‌فرستم.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ پس از اولین دیدار دوستانه در مقابل صربستان و در آستانه دیدار دوم و رسمی با تیم ملی این کشور اظهار داشت: در بازی نخست مقابل صربستان در هر ست ۷ یا ۸ اشتباه ساده و پیش پا افتاده داشتیم و همین مسئله باعثشد از این تیم شکست بخوریم. باید این مسئله را تغییر دهیم و سخت‌تر کار کنیم زیرا در بازی مقابل تیم‌های بزرگ از دست دادن امتیاز با چنین اشتباهات احمقانه‌ای می‌تواند کار را برای ما بسیار دشوار کند.

کواچ گفت: به نظر من سرویس‌های موجی بازیکنان ایران بسیار بهتر از صربستانی‌ها است، اما در بازی مقابل این تیم در هر ست حدود ۵ اشتباه در زدن چنین سرویس‌هایی داشتیم. تغییر شرایط بازیکنان و رساندن آنها به آمادگی آسان نیست، زیرا من مربی جدید این تیم هستم. زمان کمی داریم و باید سخت کار کنیم و گام به گام پیش برویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: در مسابقه دوم مقابل صربستان تیمی که قرار است در لیگ جهانی به میدان برود بازی را آغاز خواهد کرد و در این مسابقه عملکرد بازیکنان را برای آخرین بار بررسی می‌کنیم. به دلیل نتایجی که در رقابت‌های دوستانه کسب می‌کنیم نگران نیستم زیرا مهم این است که در این بازی‌ها چگونه بازی می‌کنیم نه اینکه پیروز می‌شویم یا شکست می‌خوریم.

کواچ اظهار داشت: برای اینکه چه بازیکنانی در فهرست تیم اعزامی به ایتالیا و برزیل حضور داشته باشند کار سختی دارم زیرا عادل غلامی مصدوم شده و برای تصمیم‌گیری درباره مدافعان وسط باید شرایط او را بررسی کنیم. انتخاب بازیکنان پست دریافت‌کننده نیز برایم سخت است و هنوز در این باره تصمیم‌گیری نکرده ام.

تیم ملی کشورمان در دومین دیدار دوستانه خود ساعت ۲۰ امروز شنبه سوم خرداد به وقت تهران به مصاف صربستان می‌رود که بر اساس اعلام مسئولان فدراسیون والیبال صربستان این دیدار تنها دیدار رسمی دوستانه دو تیم خواهد بود و با حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار می شود.

اصحاب رسانه ایتالیا ایران بازی برزیل تیم ملی رقابت صربستان والیبال دوستانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر