کد خبر: 170338 A

کواچ می‌تواند سطح تیم را بالاتر ببرد؛

همه تیم‌ها در لیگ جهانی امسال کار سختی مقابل ایران دارند زیرا حمایت هواداران از این تیم در تهران فرصت خوبی برای آنها فراهم می‌کند.

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: تیم ملی ایران در رقابت‌های سال گذشته بازی‌های بسیار خوبی ارائه کرد به این دلیل امسال همه روی این تیم تمرکز کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، ایگور کولاکویچ درباره نخستین دیدار تدارکاتی تیم‌های ایران و صربستان اظهار داشت: مسابقه خوبی برای ما بود زیرا مقابل ایران بازی کردیم که والیبال قابل تحسینی دارد و تیمی قدرتمند است. از بازی بازیکنانم راضی هستم.

وی ادامه داد: بازی ایران رشد زیادی کرده است. این تیم به خصوص در لیگ جهانی سال گذشته بازی‌های بسیار خوبی ارائه کرد و به غیر از روسیه بقیه تیم‌های گروه را شکست داد و به همین دلیل امسال همه روی ایران تمرکز کرده‌اند.

کولاکویچ خاطرنشان کرد: والیبال ایران پیشرفت کرده و مطمئنم فرصت این را دارد که بهتر شود زیرا اسلوبودان مربی خوبی است که در مکتب والیبال صربستان پرورش یافته است.

وی افزود: تیم ملی ایران بازیکنان خوبی دارد که البته گاهی اشتباهات زیادی در بازی خود دارند، اما به نظرم کواچ می‌تواند این مسئله را حل کند و سطح بازی این تیم را بالاتر ببرد.

سرمربی تیم ملی صربستان تاکید کرد: همه تیم‌ها در لیگ جهانی امسال کار سختی مقابل ایران دارند زیرا حمایت هواداران از این تیم در تهران فرصت خوبی برای آنها فراهم می‌کند.

وی گفت: اگرچه بازیکنان ایران گاهی اوقات در بازی خود اشتباه می‌کنند، اما بازی این تیم را دوست دارم چون بازیکنانش به خصوص سعید معروف از نظر تکنیکی بسیار خوب هستند و می‌توانند در لیگ جهانی و قهرمانی جهان موفق شوند.

کولاکویچ درباره شرایط تیم ملی صربستان گفت: امسال بازیکنان جوان زیادی در تیم خود داریم که باید تجربیات زیادی به دست بیاورند. هدف ما در سال ۲۰۱۴ این است که به مرحله نهایی لیگ جهانی و جمع ۴ تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان صعود کنیم.

تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین دیدار دوستانه مقابل صربستان در ۳ ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۲۰،۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ مقابل این تیم شکست خورد.

ایران بازی تیم ملی تیم ملی ایران جهان رشد رقابت روسیه صربستان والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر