کد خبر: 170504 A

اعتبارم را با هیچ پست و مقامی عوض نمی‌کنم؛

شفاف کار کرده‌ام و اعتبارم را با هیچ پست و مقامی عوض نمی‌کنم. بزودی هم اسناد معتبر و مستند نحوه انتخاب اعضای هیات مدیره دوباشگاه و حامیان مالی را در اختیار مراجع ذی صلاح اجرایی و نظارتی کشور قرار می‌دهم.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به زودی تمام مستندات نحوه انتخاب اعضای هیات دو مدیره این دوباشگاه و حامیان مالی آنها را در اختیار نهادهای نظارتی قرار می‌دهم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، امیررضا خادم با بیان اینکه از ابتدای ورود به موضوع واگذاری و ساماندهی دوباشگاه استقلال و پرسپولیس می‌دانستم با حواشی زیاد روبرو خواهم شد، اظهار داشت: می‌دانستم احتمال هجمه‌های غیرمنصفانه و مغایر با روحیه جوانمردی زیاد است.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: شفاف کار کرده‌ام و اعتبارم را با هیچ پست و مقامی عوض نمی‌کنم. بزودی هم اسناد معتبر و مستند نحوه انتخاب اعضای هیات مدیره دوباشگاه و حامیان مالی را بصورت مکتوب در اختیار مراجع ذی صلاح اجرایی و نظارتی کشور از جمله وزیر ورزش و جوانان، وزارت اطلاعات، مجلس شورای اسلامی و سازمان بازرسی کل کشور قرار می‌دهم.

خادم در مورد پرسش‌هایی که برای افکار عمومی درباره نحوه عملکرد او در ساماندهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ایجاد شده گفت: بعد از تعطیلات خرداد ماه وارد موضوع تحویل دو شرکت دولتی استقلال و پرسپولیس به سازمان خصوصی سازی و برگزاری مزایده می‌شویم اما قبل آن قصد دارم در نشستی با سردبیران و مدیران رسانه‌های ورزشی کشور به سئوالات آنها در مورد علل انتخاب این افراد به عنوان هیات مدیره و حامیان مالی دو باشگاه صحبت کنم. ضمن اینکه از نظر مشورتی اصحاب رسانه در این جلسه استفاده خواهم کرد.

به بر اساس این گزارش نشست خادم با سردبیران و مدیران ورزشی رسانه‌ای اوایل هفته آینده برگزار خواهد شد.

استقلال و پرسپولیس اصحاب رسانه تعطیلات رسانه سازمان بازرسی کل کشور سازمان خصوصی سازی مجلس شورای اسلامی مزایده وزارت اطلاعات وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر