کد خبر: 177713 A

تلاش می‌کنیم از این گروه صعود کنیم؛

با شرایط موجود امکان صعود ما وجود دارد. هیچ کسی فکر نمی‌کرد از برزیل امتیاز بگیریم. بازی با ایتالیا و ۴ بازی با لهستان کاملاً تعیین‌کننده است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا از این گروه صعود کنیم.

مصدومیت فرهاد ظریف لیبروی با تجربه تیم ملی والیبال برطرف شده و در حال حاضر زیر نظر کواچ در اردوی تیم ملی کار می‌کند و خودش را برای بازی روز جمعه مقابل ایتالیا آماده می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرهاد ظریف به صعود تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی لیگ جهانی خیلی امیدوار است و مدعی شد بازیکنان تیم ملی نهایت تلاش خودشان را خواهند کرد تا از این گروه صعود کنند.

گفت‌گوی فرهاد ظریف با خبرنگار ایلنا را در زیر می خوانید:

بالاخره در اردوی تیم ملی حاضر شدی. در این رابطه صحبت می‌کنی؟

بازگشت من به اردوی تیم ملی درخواست رئیس فدراسیون والیبال بود که چند بار تماس گرفت. البته درخواست کواچ هم بود و جلسه‌ای با هم داشتیم و به توافق رسیدیم که بر گردم. به هر حال فدراسیون اعلام نیاز کرد و گفتند باید همراه تیم ملی باشی چون بازی‌های حساس و سرنوشت‌سازی داریم. در واقع بازگشت به تیم ملی به من تکلیف شد و یک وظیفه ملی بود و من هم قول دادم از بازی با ایتالیا برای تیم ملی بازی کنم.

در رابطه با بازی مقابل ایتالیا که روز جمعه برگزارخواهد شد چه نظری داری؟

این موضوع مطرح شده که ایتالیایی‌ها ۲ - ۳ بازیکن خود را نیاورده‌اند، اما ایتالیا همیشه ایتالیا است و یک تیم معمولی نیست و قابل احترام است مهم این است که خوب بازی کنیم و شرایط روحی بچه‌ها خوب باشد تا نتیجه بگیریم.

به پیروزی مقابل ایتالیا امیدواری؟

اگر می‌خواهیم به مرحله بعدی لیگ جهانی صعود کنیم باید امتیازات لازم را از بازی ایتالیا و لهستان بگیریم. ایتالیا به مرحله بعدی صعود کرده، اما تیم ما برای صعود به مرحله بعد بازی‌ها باید نهایت امتیازات را از بازی مقابل ایتالیا و لهستان بگیرد.

کار کواچ را در این مدت چطوری دیدی؟

من قبلا در باشگاه با کواچ بازی کرده بودم و حرف‌هایش کاملا به دل می‌نشیند. کواچ بازیکن بزرگی بوده و از جنس خودمان است. بچه‌ها برای او احترام قائل هستند و کواچ هم برای بچه‌ها احترام قائل است. جو خیلی خوبی در تیم ملی وجود دارد و فضای صمیمانه‌ای حاکم است. ان‌شااله همیشه همین‌طور باشد.

فکر می‌کنی تیم ملی به مرحله بعدی لیگ جهانی صعود می‌کند؟

با شرایط موجود امکان صعود ما وجود دارد. هیچ کسی فکر نمی‌کرد از برزیل امتیاز بگیریم. بازی با ایتالیا و ۴ بازی با لهستان کاملاً تعیین‌کننده است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا از این گروه صعود کنیم. نمی‌گویم قول صعود می‌دهیم، اما مثل همیشه تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. راه برای صعود ما به مرحله بعد هموار است و همه چیز به تلاش خودمان بستگی دارد.

اردوی تیم ملی ایتالیا بازی برزیل تیم ملی رئیس فدراسیون لهستان والیبال صعود تلاش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر