کد خبر: 177729 A

تیم ملی شیرجه ایران که برای برپایی یک دوره اردوی تدارکاتی در اتریش به سر می برد از صبح دیروز(دوشنبه) دور تازه ای از برنامه تمرینی خود را آغاز کرد.

تورنمنت بین‌المللی گراتس روز یکشنبه با حضور شیرجه‌روهای ایران به پایان رسید و دور جدید تمرینی تیم ملی شیرجه از دیروز آغاز شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی شیرجه ایران که برای برپایی یک دوره اردوی تدارکاتی در اتریش به سر می برد از صبح دیروز دور تازه‌ای از برنامه تمرینی خود را آغاز کرد.

مسابقات ۳ روزه بین‌المللی گراتس عصر روز یکشنبه با برگزاری رقابت‌های بخش سکو به پایان رسید. با اتمام این مسابقات دور جدید تمرینات صبح و عصری تیم ملی شیرجه به صورت فشرده آغاز شد.

ملی‌پوشان شیرجه ایران برای کسب آمادگی هرچه بیشتر، عصر یکشنبه در رقابت‌های بخش سکو در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان به آب پریدند. در بخش بزرگسال مجتبی ولیپور، حمید کریمی و شهنام نظرپور حضور داشتند که توانستند رده های اول تا سوم را نیز از آن خود کنند. در بخش جوانان نیز محمدحامد بزمی پس از نماینده سوییس در جایگاه دوم ایستاد.

برنامه تمرینی جدید ورزشکاران ملی‌پوش شیرجه ایران در دو نوبت صبح و عصر تا انتهای هفته و تا پایان این اردو تدارکاتی ادامه خواهد داشت.

محمدحامد بزمی، حمید کریمی، شهنام نظرپور، مجتبی ولیپور و علی شکول پنج ملی پوش ایران زیر نظر قائم میرابیان و محمدرضا شکول مربیان تیم ملی و امید حدیقی سرپرست تیم اعزامی در این اردو حضور دارند.

*نتایج روز پایانی مسابقات شیرجه گراتس:
بخش سکو بزرگسالان:
۱. مجتبی ولیپور از ایران با امتیاز ۲۷۳.۱۵
۲. حمید کریمی از ایران با امتیاز ۲۴۷.۸۵
۳. شهنام نظرپور از ایران با امتیاز ۲۲۳.۸۵

بخش سکو جوانان:
۱. جان ورمکلینگر از سوئیس با امتیاز ۳۶۳.۹۵
۲. محمدحامد بزمی از ایران با امتیاز ۳۰۷.۹۰

اتریش ایران تیم ملی رقابت سرپرست تیم ملی پوش صبح تمرینی شیرجه روهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر