کد خبر: 178316 A

برای صعود به مرحله بعد امیدواریم؛

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ۳۰ خردادماه و یکم تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال ایتالیا می‌رود.

مربی تیم ملی والیبال گفت: ملی پوشان ایران در هفته پنجم لیگ جهانی بازی راحتی در برابر ایتالیا ندارند.

به گزارش ایلنا، حسین معدنی افزود: در ترکیبی که از ایتالیا به تهران آمده، بازیکنان خوب وجود دارد و مقابل آنها مطمئنا مشکل خواهیم داشت. برای صعود به چند امتیازی از این ۲ مسابقه نیاز داریم. اگر بتوانیم چند امتیاز از این دو مسابقه مقابل ایتالیا بگیریم، برای صعود به مرحله بعد خیلی امیدوار خواهیم شد. این حساسیت استرس تیم ما را افزایش می‌دهد ولی ایتالیا از همین الان صعود کرده می باشد.

وی با بیان اینکه پشت خط زن این تیم یکی از بهترین اسپکرهای ایتالیا است، خاطرنشان کرد: فیلیپو لانزا بازیکن شماره ۱۰ این تیم نیز بهترین دریافت کننده ایتالیا است.

مربی تیم ملی والیبال ایران افزود: پاسور این تیم سال گذشته در لیگ سری A بهترین پاسور شد و در مجموع بازیکنانی که به تهران آمده اند، قدرتمند هستند و بازی با آنان راحت نیست به ویژه که آنها می‌خواهند توانایی‌های خود را به کادر فنی این تیم ثابت کنند.

وی با بیان اینکه اگر فکر کنیم آنها ضعیف هستند، اشتباه است، گفت: ما باید با تحت فشار قرار دادن آنها، ایتالیایی‌ها را وادار به اشتباه کنیم تا امتیاز لازم را به دست آوریم.

معدنی در باره بازگشت ظریف به تیم ملی گفت: مصدومیت این بازیکن برطرف شده و در بازی با ایتالیا در ترکیب تیم ایران قرار خواهد داشت. البته انگشت دست علیزاده بهتر شده و او نیز هیچ مشکلی ندارد، اما کواچ تصمیم گرفته در بازی با ایتالیا از ظریف استفاده کند.

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ۳۰ خردادماه و یکم تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال ایتالیا می‌رود.

استرس ایتالیا ایران بازی تیم ملی والیبال صعود برابر معدنی راحتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر