کد خبر: 178351 A

کاراته دانشجویان جهان - مونته نگرو؛

در اولین روز نهمین دوره مسابقات دانشجویان جهان، نمایندگان کشورمان به ۲ مدال برنز توسط سجاد گنج زاده و حمیده عباسعلی در اوزان سنگین آقایان و بانوان دست یافت.

دومین روز نهمین دوره مسابقات دانشجویان فردا با برگزاری مسابقات اوزان منهای ۶۱ و ۶۸ کیلو گرم زنان و منهای ۷۵ و ۸۴ کیلو گرم مردان پیگیری می شود و طی آن ۴ نماینده کشورمان به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.

به گزارش ایلنا، در دومین روز مسابقات دانشجویان جهان در مونته نگرو، در وزن ۶۱ کیلوکرم " رزیتا علیپور " در نخستین مبارزه باید با " ماریا لیندان کرنر " از آلمان مبارزه کند و در صورت پیروزی با " بیلیج بیلکن " از ترکیه مصاف خواهد داشت. در این وزن ۲۳ شرکت کننده دارد.

فردا همچنین در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم که ۲۱ کاراته کا با هم رقابت دارند، " الهه رضا زاده " پس از یک دور استراحت در نخستین مبارزه به مصاف " الیزا آگیر " از فرانسه می رود. این فرانسوی دارای نقره امیدهای جهان در سال ۲۰۱۳ است و در امیدهای اروپای ۲۰۱۴ مدال طلا بدست آورده است. این کاراته کا همچنین در دو سال گذشته، در کاراته وان به ۳ مدال نقره و یک برنز دست یافته است. رضازاده در صورت پیروزی مقابل این حریف، باید با برنده دیدار لهستان، اسلواکی و ترکیه مسابقه دهد.

در ادامه رقابتها فردا و در بخش مردان، " ابراهیم حسن بیگی " نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشورمان در نخستین مبارزه با " سوت کووسکی " از مقدونیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی با برنده بلغارستان و اسلواکی رو در رو می شود. وزن منهای ۷۵ کیلوگرم با ۲۷ شرکت کنده شلوغترین وزن رقابتهای دانشجویان جهان است.

ذبیح الله پورشیب دیگر نماینده تیم منتخب دانشجویان کشورمان است که فردا مبارزات خود را پیگیری خواهد کرد. وی پس از یک دور استراحت با برنده اسپانیا و برزیل دیدار می کند. این وزن ۲۰ شرکت کننده دارد.

در اولین روز نهمین دوره مسابقات دانشجویان جهان، نمایندگان کشورمان به ۲ مدال برنز توسط سجاد گنج زاده و حمیده عباسعلی در اوزان سنگین آقایان و بانوان دست یافت.
مسابقات دانشجویان جهان از روز پنجشنبه(۲۹ خردادماه) به مدت ۴ روز در کشور مونته نگرو پی گیری خواهد شد.

آلمان اسپانیا برزیل بلغارستان جهان رقابت زنان فرانسه مدال طلا مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر