کد خبر: 181550 A

در لهستان هم باید امتیاز بگیریم؛

تیم ایران خیلی خوب بازی کرد و سه بر صفر لهستان را شکست داد. لهستان تبم ضعیفی نبود و ما مقابل این تیم با قدرت کار کردیم. چرا زمانی که این تیم برزیل را شکست داد نگفتید آنها ضعیف هستند؟

سرمربی تیم ملی والیبال با تمجید از عملکرد شاگردانش در بازی برابر لهستان تاکید کرد: ما باید در دو بازی بعدی هم لهستان را شکست دهیم چرا که برای من مهم است که به عنوان سرگروه به مرحله نهایی این مسابقات صعود کنیم.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ که پس از دومین پیروزی تیمش مقابل لهستان سخن می گفت، خاطرنشان کرد: تیم ایران خیلی خوب بازی کرد و سه بر صفر لهستان را شکست داد. لهستان تبم ضعیفی نبود و ما مقابل این تیم با قدرت کار کردیم. چرا زمانی که این تیم برزیل را شکست داد نگفتید آنها ضعیف هستند؟ به نظرم این سوال بی‌احترامی به تیم من و بازیکنانم است.

وی افزود: تمام بازیکنان ایران خوب بازی کردند تا جایی که حریف نتوانست کاری انجام دهد پس نباید بگوییم لهستان بد بازی کرده است. به نظرم لهستان در این بازی عالی بود. این تیم سرویس‌های خیلی خوبی زد. اما ما توانستیم با بازی خوب خود حریف را شکست دهیم.

سرمربی تیم کشورمان یادآور شد: قبلا گفته بودم که ۱۴ یا ۱۵ بازیکن داریم که همه جزو مهره‌های اصلی من هستند. امشب هم دیدید با اینکه شهرام محمودی مصدوم شد و نفرات دیگری در ترکیب قرار گرفتند ولی چیزی از کیفیت کاری ما کم نشد و با همان قدرت کارمان را ادامه دادیم.

کواچ در خصوص ادامه دیدارهای ایران در لیگ جهانی گفت: باید بهتر و بهتر شویم. برای من مهم است به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم. باید تلاش کنیم تا نتیجه خوبی در دو دیدار برابر لهستان که در کشور حریف برگزار می‌شود، به دست آوریم. البته باید تغییراتی را در تفکرات خود ایجاد کنیم و تا زمانی که بازی تمام نشده است نباید آن را تمام شده بدانیم.

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته پنجم لیگ جهانی لهستان را ۳ بر صفر شکست داد و به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.

ایران بازی برزیل تیم ملی لهستان والیبال قدرت نبود ضعیف کواچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر