کد خبر: 181551 A

از عملکرد تیمم اصلا راضی نیستم؛

درست است که دو بازی ضعیف برابر ایران داشتیم اما بازی‌های بهتری نیز برابر حریفان دیگر به نمایش گذاشته‌ایم پس نباید با این دو مسابقه تیم لهستان را زیر سوال ببرید.

سرمربی تیم ملی لهستان با بیان اینکه تیمش برابر ایران نتوانست خوب بازی کند، تاکید کرد: درست است که برابر ایران دو بازی بد برگزار کردیم ولی به خاطر این دو مسابقه نباید کیفیت تیم لهستان را زیر سوال ببرید.

به گزارش ایلنا، استفان آنتیگا که پس از شکست تیمش در دومین دیدار برابر ایران سخن می گفت خاطرنشان کرد: من به تیم ایران تبریک می‌گویم. این تیم بهتر بازی کرد و برنده شد. از عملکرد تیم خودم نیز اصلا راضی نیستم. ما در زدن آبشار خوب نبودیم و در دفاع نیز نتوانستیم برابر ایران ایستادگی کنیم. البته ما سعی می‌کنیم که در دو بازی بعدی برابر ایران بهتر شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لهستان نسبت به گذشته ضعیف‌تر شده است، گفت: لیگ جهانی همه چیز نیست که بخواهیم به طور کلی لهستان را زیر سوال ببریم. ما سعی می‌کنیم در ادامه بهترین بازیکنان‌مان را انتخاب کنیم تا عملکردمان را بهتر کنیم. درست است که دو بازی ضعیف برابر ایران داشتیم اما بازی‌های بهتری نیز برابر حریفان دیگر به نمایش گذاشته‌ایم پس نباید با این دو مسابقه تیم لهستان را زیر سوال ببرید.

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود برابر لهستان در چارچوب هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی برابر لهستان ۳ بر صفر برنده شد و به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.

ایران بازی تیم ملی لهستان والیبال سوال برابر راضی ایستادگی آنتیگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر