کد خبر: 181587 A

با صعود به فینال لیگ جهانی؛

تیم ایران در دیدار مقابل لهستان با وجود برتری هرگز کوتاه نیامد و در نهایت موفق شد با پیروزی در گروه نخست از نظر امتیاز با ایتالیا برابر شود.

فدراسیون بین المللی والیبال(FIVB) پس از پیروزی قاطع تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان نوشت: ایران با صعود به مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی تاریخ ساز شد.

به گزارش ایلنا، تیم ایران یکشنبه شب با برتری ۳ بر صفر مقابل لهستان در مجموعه ورزشی آزادی تهران، موفق شد پس از ایتالیا به عنوان تیم دوم گروه A، به مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی صعود کند.

فدراسیون بین المللی والیبال در این خصوص نوشته است: ایران برای نخستین بار توانست با پیروزی قاطع مقابل لهستان به مرحله نهایی لیگ جهانی صعود کند.

بنابراین گزارش، تیم ایران در دیدار مقابل لهستان با وجود برتری هرگز کوتاه نیامد و در نهایت موفق شد با پیروزی در گروه نخست از نظر امتیاز با ایتالیا برابر شود. تیم های ایران و ایتالیا در حال حاضر هر کدام ۱۹ امتیازی هستند.

والیبالیست های کشورمان هفته آینده دو بازی پایانی خود را به میزبانی لهستان در این کشور برگزار می کنند و سپس به شهر فلورانس ایتالیا می روند تا در مرحله نهایی رقابت های لیگ جهانی والیبال حضور یابند.

ایتالیا ایران بازی تیم ملی رقابت های لیگ لهستان مجموعه ورزشی آزادی والیبال لیگ جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر