کد خبر: 181697 A

در اجلاس بیروت؛

عبادتی پیشنهاد برگزاری موی تای غرب آسیا در ایران را در ایام دهه مبارک فجر مطرح کرد که این پیشنهاد پس از تبادل نظر با موافقت شرکت‌کنندگان مواجه شد.

اجلاس موی تای غرب آسیا با حضور نمایندگان ۹ کشور در بیروت برگزار شد که طی آن با برگزاری رقابت‌های این منطقه در ایران موافقت شد.

به گزارش ایللنا، این نشست در هتل الکساندر شهر بیروت پایتخت لبنان برگزار شد که علاوه بر رئیس و دبیرکل موی تای غرب آسیا، مسئولان موی تای ۹ کشور آسیایی نیز در آن حضور داشتند.

حمد الله عبادتی سرپرست موی تای ایران در این خصوص گفت: نشست خوبی در بیروت برگزار شد و در خصوص مسائل مختلف از جمله برگزاری مسابقات غرب آسیا در ایران بحثو تبادل نظر شد.

وی افزود: بنده پیشنهاد برگزاری موی تای غرب آسیا در ایران را در ایام دهه مبارک فجر مطرح کردم که این پیشنهاد پس از تبادل نظر با موافقت شرکت‌کنندگان مواجه شد.

سرپرست موی تای کشور در ادامه اظهار داشت: کشورهای دیگر نیز کاندیدای میزبانی بودند اما در نهایت با میزبانی ایران موافقت به عمل آمد. آنتونی بلدی رئیس و سامی کیب لاوی دبیرکل موی تای غرب آسیا که هر ۲ لبنانی هستند در این اجلاس حضور داشتند و ضمن تقدیر از برنامه‌های آتی انجمن موی تای ایران از پیشنهاد میزبانی کشورمان در ایام دهه فجر حمایت کردند.

ایران پایتخت دهه فجر رقابت لبنان غرب آسیا پیشنهاد تای موی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر