کد خبر: 182472 A

پس از برگزاری رقابت انتخابی زیر ۲۱سال؛

مسابقه انتخابی درون اردویی تیم کاراته زیر ۲۱ سال عصر روز سه شنبه ۱۰ تیر ماه در قزوین برگزار شد و تکلیف نفر اول دو وزن مشخص گردید.

مسابقه انتخابی درون اردویی تیم کاراته زیر ۲۱ سال عصر روز سه شنبه ۱۰ تیر ماه در قزوین برگزار شد و تکلیف نفر اول دو وزن مشخص گردید.

به گزارش ایلنا، رقابت انتخابی درون اردوی تیم کاراته زیر ۲۱ سال پسران در حالی روز سه شنبه در قزوین محل برپایی اردوی این تیم و با حضور محسن آشوری، دبیر فدراسیون برگزار شد که نفر اول اوزان منهای ۷۸ و به اضافه ۷۸ کیلوگرم مشخص گردید.

در این رقابت انتخابی در هر وزن هر کاراته کا سه مبارزه انجام دادند که در نهایت در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم، علی گلشن با غلبه بر میثم رشوند به عنوان نفر اول این وزن انتخاب شد.

در وزن به اضافه ۷۸ کیلوگرم هم شهاب نوروزی موفق شد با پیروزی در دو مبارزه مقابل کوشا تیموری به عنوان نفر اول این وزن معرفی شود.

در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم جایی که سجاد حیاتی و علی اصغر آسیا بری حضور داشتند، پس از آنکه در دو مبارزه انجام شده بین این کاراته کاها یک بار پیروزی به نفع حیاتی رقم خورد و بار دیگر آسیابری پیروز میدان شد اما به دلیل مصدومیت سجاد حیاتی در مبارزه سوم، مسابقه انتخابی این وزن به هفته آینده و پس از برطرف شدن مصدومیت این کاراته کا موکول شد.

طبق اعلام کادر فنی، تیم زیر ۲۱ سال نفر دوم هر وزن از اردو کنار نخواهد رفت چرا که با توجه به شرایط ویژه این رده سنی و به دلیل سرباز یا دانشجو بودن نفرات احتمال در برخی نفرات وزن وجود دارد.

دانشجو رقابت وزن معرفی آینده تکلیف نفرات کاراته انتخابی منهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر