کد خبر: 182509 A

مقابل لهستان بازیکن مصدوم نداریم؛

طبق آزمایشات و MRI گرفته شده شهرام محمودی از ناحیه لیگامان داخلی و خارجی مچ پا دچار مصدومیت شده و برای رسیدن به وضعیت مطلوب نیاز به حداقل ۲ هفته استراحت و انجام برنامه های فیزیوتراپی دارد.

پزشک تیم ملی والیبال کشورمان از عدم وجود مصدومیت جدی ملی پوشان پیش از سومین دیدار با لهستان در لیگ جهانی خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی والیبال کشورمان پس از ورود تیم به لهستان در خصوص وضعیت ملی پوشان اظهار داشت: خوشبختانه هیچ یک از ۱۱ بازیکنی که هم اکنون همراه ما به لهستان آمده اند دچار آسیب دیدگی جدی نیستند و می توانند در این ۲ بازی تیم را بدون داشتن مشکل همراهی کنند.

وی مصدومیت را جزء لاینفک ورزش حرفه ای دانست و افزود: با توجه به آن که ملی پوشان والیبال به طور حرفه ای کار خود را دنبال می کنند آسیب دیدگی همراه آنها هست ولی خدا را شکر این آسیب ها در حال حاضر باعثنمی شود که آنها نتوانند تیم را در بازی ها همراهی کنند.

پزشک تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه در خصوص مصدومیت شهرام محمودی گفت: طبق آزمایشات و MRI گرفته شده شهرام محمودی از ناحیه لیگامان داخلی و خارجی مچ پا دچار مصدومیت شده و برای رسیدن به وضعیت مطلوب نیاز به حداقل ۲ هفته استراحت و انجام برنامه های فیزیوتراپی دارد. در نظر داشتیم وی را هم همراه تیم به لهستان بیاوریم ولی تورمی که در پایش وجود داشت این اجازه را به ما نداد.

آسیب دیدگی بازی تیم ملی شکر لهستان والیبال حداقل مصدومیت محمودی افروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر