کد خبر: 182896 A

لیگ جهانی والیبال - لهستان؛

* تیم ملی ایران تا پایان هفته ششم رقابت‌های لیگ جهانی با کسب ۱۹ امتیاز جایگاه نخست جدول رده‌بندی را به خود اختصاص داده است و صعودش به مرحله نهایی قطعی شده است.

محل برگزاری دیدارهای ایران و لهستان با ۱۱هزار و ۱۴۰ صندلی و گنجایش ۱۵ هزار تماشاگر، قرار است علاوه بر برگزاری بازی‌های لیگ جهانی، میزبان رویداد بزرگی چون قهرمانی مردان جهان باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در حالی که تنها چند ساعت دیگر دیدار دو تیم ایران و لهستان آغاز می‌شود، هنوز سالن برگزاری مسابقه به ویدئو چک، تبلیغات اطراف زمین مسابقه و مجهز نشده است و تابلوهای LED هنوز روشن نشده است. بر اساس مقررات تابلو‌های LED باید در زمان تمرین تیم‌ها روشن باشد تا چشم بازیکن به نور آنها عادت کند.

* برگزارکنندگان لهستانی برای این دیدارها از ویدئو چلنج دارای ۲۰ دوربین که بالاترین حد استاندارد مورد نظر فدراسیون جهانی است، استفاده می‌کنند.

* لهستانی‌ها تنها میزبانی هستند که در طول مسابقات از وجود دستگاه سرعت سنج برخوردارند. این دستگاه بدون اتلاف وقت در زمان زدن ضربه اسپک و سرویس از طریق سنسورهای تعبیه شده، بلافاصله سرعت توپ و ضربه را مشخص کرده و نمایش می‌دهد.

* وجود بنرهای تبلیغاتی و نصب آن در فاصله حتی بیش از ۸ متر از زمین مسابقه از سوی فدراسیون جهانی غیرقانونی است، اما در سالن ارگوآرنا این اتفاق افتاده و هنوز ناظر فدراسیون جهانی در این خصوص به آنها تذکرات لازم را نداده است. مشابه این اتفاق در تهران افتاده بود که مسئولان پس از تذکر ناطر فدراسیون جهانی نسبت به برداشتن بنرهای تبلیغاتی مربوطه اقدام کردند.

* بلیت ۲ دیدار ایران و لهستان از هفته پایانی مسابقات مرحله مقدماتی لیگ جهانی از طریق پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون والیبال لهستان به فروش رسیده است.

* مبلغ بلیت های اختصاص یافته به این دیدارها بنا به جایگاه های مختلف، متفاوت است. جایگاه ها به ۵ دسته تقسیم شده‌اند. براین اساس پایینترین قیمت بلیت های بازی ایران و لهستان ۲۰ یورو و بالاترین آن ۵۰ یورو است.

*‌ مسئولان برگزار کننده این دیدارها جایگاه خاصی را برای تماشاگران ایران اختصاص نداده‌اند به همین دلیل هواداران و علاقمندان به والیبال کشورمان که مقیم اروپا هستند با یکدیگر هماهنگ شده و فقط بلیت های بخش خاصی از سالن را خریداری کرده‌اند. این احتمال می‌رود که در بازی‌های تیم ملی کشورمان مقابل تیم لهستان حدود ۱۵۰ نفر تماشاگر ایرانی در سالن حاضر شوند.

* تیم ملی ایران تا پایان هفته ششم رقابت‌های لیگ جهانی با کسب ۱۹ امتیاز جایگاه نخست جدول رده‌بندی را به خود اختصاص داده است و صعودش به مرحله نهایی قطعی شده است.

ایران بازی تبلیغات جدول چک رقابت های لیگ زمین لهستان والیبال یورو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر