کد خبر: 186308 A

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان؛

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: خانه اختصاصی تکواندو لرستان پس از مدت ۲ سال ساخت و ساز با اعتباری حدود ۹ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: خانه اختصاصی تکواندو لرستان پس از مدت ۲ سال ساخت و ساز با اعتباری حدود ۹ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، رضامحمدی اصل ‌در مراسم افتتاح خانه تکواندو لرستان در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد اظهار کرد: خانه اختصاصی تکواندو و جودو لرستان همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) به بهره برداری می‌رسد که این نخستین خانه تکواندو استان است و برای فعالیت ورزشکاران لرستانی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: فعالیت ساخت این پروژه ورزشی از خردادماه سال ۹۱ آغاز شده است و اکنون پس از مدت ۲ سال به بهره برداری رسیده است که امیدواریم با بهره برداری از این طرح بسیاری از مشکلات ورزشکاران لرستانی برطرف شود.
محمدی اصل تصریح کرد: ساختمان اصلی خانه تکواندو لرستان در دو طبقه و به مساحت ۱ هزار و ۱۱۱ متر مربع به پیمانکاری شرکت زاگرس ساز خرم در خرم آباد ساخته شده است که کار نظارت بر این پروژه توسط دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان لرستانانجام شده است.
مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: برای ساخت این ساختمان اعتباری به میزان ۹ میلیارد و ۴۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است که محل تأمین این اعتبار از محل اعتبارات ملی بوده است و از اعبارات استانی در ساخت آن استفاده نشده است.
وی با اشاره به برخی از مشکلات خانه تکواندو لرستان اظهار کرد: با توجه به سابقه ورزشی استان لرستان وضعیت این استان از نظر امکانات ورزشی بسیار پایین است و سرانه ورزشی برای هر نفر در این استان حدود ۵۳ سانتی متر است که چندان خوشایند نیست و باید افزایش یابد.

مشخصات این خانه تکواندو و جودو که به تفکیک در دو طبقه و به صورت مجزا احداثگردیده است به شرح ذیل است:

الف: سال شروع عملیات خرداد ماه ۱۳۹۱

ب: زیر بنا: یک هزار ویکصد ویازده متر مربع در دو طبقه

پ: مبلغ هر نقشه شرکت: ۰۰۰ ۰۰۰ ۴۲۰ ۹ ریال

ج: محل تامین اعتبار: طرح ۰۶۵ملی

ح: کارفرما: اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان

د: پیمانکار: شرکت زاگرس ساز خرم

اداره کل ورزش و جوانان اداره ورزش و جوانان تکواندو جودو ساخت و ساز مشکلات ورزش و جوانان افتتاح لرستان بهره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر