کد خبر: 187217 A

مقابل برزیل جبران می کنیم؛

وقتی در این ست با نتیجه ۵ بر ۱ پیش افتادیم اشتباهات زیادی داشتیم و روسیه هم در مقابل با عملکرد خوب خود در دفاع روی تور توانست به پیروزی برسد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان در ست پنجم خیلی خسته بودند و متاسفم که نتوانستیم بازی را در این ست کنترل کنیم.
به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ پس از شکست سه بر دوی تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه اظهار داشت: نمایش خوبی ارائه کردیم اما نتوانستیم در ست پنجم بازی را کنترل کنیم و به هدف خود نرسیدیم. بابت این مسئله متاسفم زیرا در بسیاری از زمان های مسابقه از روسیه بهتر بودیم.

کواچ خاطرنشان کرد: طبیعی است که وقتی ست چهارم تا این حد طولانی می شود بازیکنان در ست پنجم خسته باشند و به این دلیل وقتی در این ست با نتیجه ۵ بر ۱ پیش افتادیم اشتباهات زیادی داشتیم و روسیه هم در مقابل با عملکرد خوب خود در دفاع روی تور توانست به پیروزی برسد.

وی افزود: بسیار سخت است مقابل تیمی به میدان بروید که موزرسکی که بلند قد ترین بازیکن جهان است در آن بازی می کند. سعی می کنیم در بازی بعد مقابل برزیل این شکست را جبران کنیم و یک بار دیگر از سد برزیل بگذریم تا به جمع ۴ تیم برتر مسابقات برسیم.

ایران بازی برزیل تیم ملی جهان روسیه والیبال بازیکنان کواچ خسته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر