کد خبر: 187912 A

طی حکمی ازطرف رئیس فدراسیون رزمی

طی حکمی ازطرف رئیس فدراسیون رزمی وبنا به پیشنهاد مدیر کل ورزش وجوانان لرستان علی رضا حسنوند از ورزشکاران اسبق وخوشنام این رشته بعنوان سرپرست جدید هیات رزمی استان لرستان منصوب شد.

طی حکمی ازطرف رئیس فدراسیون رزمی وبنا به پیشنهاد مدیر کل ورزش وجوانان لرستان علیرضا حسنوند از ورزشکاران اسبق وخوشنام این رشته به عنوان سرپرست جدید هیات رزمی استان لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، بنابر پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان و موافقت رییس فدراسیون رزمی کشور سرپرست جدید هیات رزمی استان منصوب شد.

علیرضا حسنوند فوق لیسانس زبان انگلیسی اهل پشت بازار خرم آباد که از کارکنان شرکت مخابرات استان است با حکم رییس فدراسیون رزمی به عنوان سرپرست جدید هیات رزمی منصوب شد

از سوابق ورزشی حسنوند دبیر هیات ووشو استان، دبیر هیات کونگ فو استان، رییس هیات رزمی خرم آباد، رییس کمیته داوران و فنی هیات رزمی استان و از مربیان با سابقه ورزش رزمی در استان است.

با توجه به سوابق درخشان ورزشکاران رزمی استان و کسب عناوین متعدد قهرمانی در سطح کشور و جهانی، امید می رود سرپرست جدید هیات رزمی بتواند با برقراری تعامل با ورزشکاران و جذب منابع مالی در جهت توسعه و پیشرفت روزافزون این ورزش موفق در استان گام‌های موثری بردارد

در ۴ سال گذشته ایرج محمدی مسئولیت هیات استان را بر عهده داشت که وی نیز زحمات زیادی را متحمل شدند که جا دارد از وی تشکرکرد.

توسعه و پیشرفت رئیس فدراسیون شرکت مخابرات کمیته داوران مدیرکل ورزش و جوانان منابع مالی استان لرستان هیات رزمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر