کد خبر: 188043 A

بازیکنان خوب و تیم قدرتمندی دارم؛

از امروز برای مسابقات قهرمانی جهان تلاش می‌کنیم و تنها به آن فکر می‌کنیم؛ مسابقاتی که اهمیت آن خیلی زیاد است. من بازیکنان خوب و تیم قدرتمندی دارم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تمجید از کسب عنوان چهارمی لیگ جهانی، این تجربه را برای والیبال ایران بسیار ارزشمند و راهگشا توصیف کرد.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایتالیا در دیدار رده بندی لیگ جهانی اظهار داشت: من معتقدم از دیروز بهتر بازی کردیم، اما این مقدار کافی نبود و ما باز هم اشتباه‌های زیادی داشتیم، البته این مسابقات در بالاترین سطح است و این شرایط و نوسان طبیعی است.

وی با بیان اینکه ایتالیا در خاک خودش برای کسب مدال برنز مقابل ما ایستاد، ادامه داد: این مسابقات و این سطح را بازیکنانم تا به حال تجربه نکرده‌اند. ما در نهایت نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. به مرحله نهایی صعود کردیم و به آن هم اکتفا نکردیم و به جمع هشت تیم برتر نیز راه یافتیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: در این حالی است که دومین بار است که لیگ جهانی را تجربه می‌کنیم و سایر تیم‌ها هر کدام قدمت زیادی در لیگ جهانی دارند. ما باید در مسابقات آخر بعضی چیزها را تغییر می‌دادیم، البته در این مرحله ما چند نفر را نیز تغییر داده بودیم، چراکه مجبور بودیم این کار را انجام دهیم.

وی افزود: از امروز برای مسابقات قهرمانی جهان تلاش می‌کنیم و تنها به آن فکر می‌کنیم؛ مسابقاتی که اهمیت آن خیلی زیاد است. من بازیکنان خوب و تیم قدرتمندی دارم. این مسابقات خیلی سخت و طولانی بود و بازیکنانم تجربه خیلی خوبی در این رقابت‌ها کسب کردند.

ایتالیا ایران بازی تیم ملی جهان خاک رقابت والیبال بازیکنان قهرمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر