کد خبر: 188044 A

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال؛

ایران در این مسابقات عملکرد خیلی خوبی داشت و واقعا به یک تیم قدرتمند تبدیل شده است. ایران تیم خطرناکی برای ما در این مرحله بود. آنها توانستند برزیل را شکست دهند و روسیه را تا مرز شکست ببرند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تمجید عملکرد تیم والیبال ایران در لیگ جهانی تصریح کرد: ایران والیبال مدرنی را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش ایلنا، مائورو بروتو پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر ایران در دیدار رده بندی لیگ جهانی اظهار داشت: از پیروزی برابر ایران بسیار خوشحال هستم و امیدوار بودم که بتوانیم ایران را در این مسابقه شکست دهیم. اصلا فکر نمی‌کردم و مطمئن نبودم که بتوانیم ایران را با این نتیجه شکست دهیم.

وی ادامه داد: ایران در این مسابقات عملکرد خیلی خوبی داشت و واقعا به یک تیم قدرتمند تبدیل شده است. ایران تیم خطرناکی برای ما در این مرحله بود. آنها توانستند برزیل را شکست دهند و روسیه را تا مرز شکست ببرند و یک امتیاز از روسیه گرفتند که منجر به حذف آنها از لیگ جهانی شد که این کار خیلی بزرگ و غیرقابل انکاری است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا خاطر نشان کرد: همین موضوع ما را نگران کرده بود؛ ایران خیلی با انرژی بازی می‌کند و یک والیبال مدرن را به نمایش می‌گذارد. این واقعا بد اقبالی بود که ایران و ایتالیا در رده‌بندی با هم بازی کنند، چرا که هر دو شانس حضور در فینال را داشتند.

انرژی ایتالیا ایران بازی برزیل تیم ملی روسیه والیبال مرحله دهیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر