کد خبر: 193004 A

با ارائه نامه‌ای به رضوانی صورت گرفت؛

داود رضا سلطانی که از حدود شش ماه گذشته و به دنبال کناره گیری نادر غفوری مسئولیت این کمیته را برعهده گرفته بود، از سمت خود استعفا کرد.

رئیس کمیته فنی واترپلو با ارائه نامه‌ای انتقادی به محسن رضوانی نسبت به عملکرد فدراسیون شنا در قبال این کمیته از مسئولیت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، داود رضا سلطانی که از حدود ۶ ماه گذشته و به دنبال کناره گیری نادر غفوری مسئولیت این کمیته را برعهده گرفته بود، به دلیل آنچه که بی توجهی مسئولان فدراسیون شنا نست به برنامه ها و نقطه نظرات کمیته فنی عنوان شد از سمت خود استعفا کرد.

سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با تایید این خبر اظهار داشت: بنده یک ماه است که استعفای خود را به مسئولان فدراسیون شنا ارائه کرده‌ام و در محل کارم حاضر نمی‌شوم، ولی مسئولان فدراسیون هیچ‌گونه پاسخی در این زمینه به من ارائه نکرده‌اند.

سلطانی یادآور شد: در نامه‌ای به رئیس فدراسیون شنا دلایل کناره‌گیری‌ام را اعلام کرده‌ام که بی‌توجهی مسئولان فدراسیون نسبت به برنامه‌های کمیته فنی مهمترین دلیل برای کناره گیری‌ام از ریاست کمیته فنی واترپلو بوده است.

وی بی‌توجهی فدراسیون نسبت به نظرات کمیته‌فنی درخصوص انتخاب سرمربی آلمانی تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان، کنار گذاشتن وحید رضایی سرمربی تیم واترپلوی جوانان بدون در نظر گرفتن نظرات اعضای کمیته فنی، استفاده از یک مربی ایرانی که سال‌ها در انگلیس بوده و به یک‌باره در تیم ملی مشغول به کار می‌شود(عیدی پور)، بی‌توجهی به پایگاه‌های قهرمانی و استعدادیابی، عدم تسویه‌حساب تیم‌های اهواز و زنجان با بازیکنان خود و شرکت دادن آنها در لیگ واترپلو و… از جمله دلایل کناره‌گیری خود از ریاست کمیته فنی واترپلو عنوان کرده است.

این پنجمین کناره گیری مسئولان کمیته های اجرایی فدراسیون شنا از زمان روی کار آمدن محسن رضوانی ظرف کمتر از یک سال گذشته است. پیش از این نادر غفوری(رئیس کمیته فنی واترپلو) حامد رضاخانی(مدرس، عضو کمیته فنی و سرمربی تیم شنای جوانان ایران)، مسعود عباسی(رئیس کمیته داوران شنا) ناصر تقی پور(مشاور ارشد کمیته روابط عمومی و رئیس کمیته فرهنگی) و بکتاش قیدی(رئیس کمیته آموزش) از سمت های خود در فدراسیون شنا کناره گیری کرده بودند.

انگلیس ایران تیم ملی تیم های ملی رئیس فدراسیون روابط عمومی عیدی کمیته داوران اهواز واترپلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر