کد خبر: 193118 A

در جریان برگزاری انتخابات هئیت ورزشی قایقرانی و اسکی روی آب لرستان رئیس این هیئت ورزشی مشخص شد.

در جریان برگزاری انتخابات هئیت ورزشی قایقرانی و اسکی روی آب لرستان رئیس این هیئت ورزشی مشخص شد.

به گزارش خبرنگارایلنا از خرم آباد، با حضور رضا محمدی اصل مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان انتخابات هئیت ورزشی قایقرانی و اسکی روی آب لرستان برگزار و رئیس این هیئت ورزشی انتخاب شد.

در این انتخابات سیاوش سپهوند سرپرست سابق هئیت قایقرانی و اسکی روی آب استان لرستان با کسب ۱۳ رای اعضای هئیت به عنوان رئیس هئیت قایقرانی و اسکی روی آب لرستان معرفی شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان در جریان این انتخابات گفت: با وجود اینکه لرستان در بحثقایقرانی چند سال است در اردوهای ملی نماینده دارد و قایقرانی استان در کشور شناخته شده است اما هنوز رئیس هئیت این رشته ورزشی تعیین تکلیف نشده است و سالهاست به صورت سرپرستی اداره می شود.

محمدی اصل عنوان کرد: امروز با رای اعضای این هئیت ورزشی تکلیف قایقرانی استان مشخص شد که امیدواریم شاهد باشیم این ورزش مفرح جایگاه خود را در کشور به دست آورد.

سیاوش سپهوند رئیس هئیت قایقرانی و اسکی روی آب استان لرستان نیز در این رابطه گفت: مدت ۱۸ ماه به عنوان سرپرست هئیت قایقرانی استان مشغول به خدمت رسانی بودم و به همه کم و کاستی های موجود در این رشته ورزشی واقف هستم.

وی با بیان اینکه این ورزش در لرستان دارای کاستی های زیادی است، عنوان کرد: ما سعی کردیم در زمینه رشته قایقرانی استعداد یابی کرده و چهره هایی مانند عیدی بیرانوند را کشف کنیم به طوریکه این ورزشکار لرستانی هم اکنون در اردوی تیم ملی به سر می برد.

سپهوند گفت: تلاش می کنیم از این به بعد برنامه های خود را بهتر از سال های گذشته پیش برده و اقدامات موثرتری برای ارتقای جایگاه این ورزش در استان انجام دهیم.

اردوی تیم ملی اسکی انتخابات خدمت رسانی عیدی مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان آب قایقرانی هئیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر