کد خبر: 193127 A

صمد امتیازآورترین بازیکن؛

تیم ملی ایران پس از این بازی اولین اردوی آمادگی خود در اروپا را به پایان می برد و روز شنبه ۱۸ مردادماه ساعت ۳:۳۰ بامداد وارد تهران خواهد شد.

تیم ملی بسکتبال کشورمان که جهت آماده سازی خود برای رقابت های جام جهانی در اروپا به سر می برد و امروز دومین مسابقه خود را مقابل تیم ملی بسکتبال این کشور انجام داد.

به گزارش ایلنا، در این مسابقه تیم ایران با رفع مشکلات دفاعی خود در بازی قبل چهره ای کاملا متفاوت به خود گرفت و با دفاعی تهاجمی و سرعت بخشیدن به حملات و پرتاب های دقیق از همان ابتدای بازی کنترل بازی را در اختیار گرفتند و با اجرای کامل دستورات تاکتیکی کادر فنی موفق شدند نیمه اول مسابقه را با حساب ۳۱-۴۴ به سود خود خاتمه دادند.

در کوارتر سوم تیم کشورمان فشار دفاعی را بیشتر کرده و تمامی سیستم های حمله تیم اسلواکی را بی اثر نمود تا جایی که کوارتر سوم ۷۲-۴۷ به سود ملی پوشان ایران خاتمه یافت.

در کوارتر آخر تیم اسلواکی که همه چیز را پایان یافته می دید فشار بسیاری را به تیم ایران وارد کرد و توانست اختلاف امتیاز بوجود آمده را کمتر نماید ولی بازی هوشمندانه بازیکنان نیم ایران باعثشد تا در پایان تیم ملی بسکتبال کشورمان با نتیجه ۷۷-۸۹ سربلند از میدان خارج شود.

صمد نیکخواه بهرامی با کسب ۲۰ امتیاز و بهنام یخچالی و حامد آفاق با کسب ۱۲ امتیاز بیشترین امتیاز را برای تیم خود کسب کردند

تیم ملی ایران پس از این بازی اولین اردوی آمادگی خود در اروپا را به پایان می برد و روز شنبه ۱۸ مردادماه ساعت ۳:۳۰ بامداد وارد تهران خواهد شد.

تیم ملی بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر