کد خبر: 193143 A

مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر؛

تیم فوتسال استان البرز در فینال رقابت های فوتسال دانش آموز دختر مقطع ابتدایی کشور موفق به شکست مازندران با نتیجه ۳ بر صفر شد.

یست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر کشور - مقطع ابتدایی البرز قهرمان مسابقات فوتسال دختران مقطع ابتدایی کشور شد تیم فوتسال استان البرز در فینال رقابت های فوتسال دانش آموز دختر مقطع ابتدایی کشور موفق به شکست مازندران با نتیجه ۳ بر صفر شد.

به گزارش ستاد خبری رقابت ها، بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر در مقطع ابتدایی و در ۴ رشته ورزشی به میزبانی استان مرکزی ظهر امروز جمعه به پایان رسید. تیم‌های فوتسال مازندران و البرز پس از برگزاری مسابقات متعدد و با غلبه بر تیم‌های تهران و کهگیلویه و بویر احمد راهی فینال رقابت‌های فوتسال بیست و پنجمین دوره مسابقات دانش‌آموزی سراسر کشور شدند که در فینال البرزی ها عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

روز گذشته رقابت‌های هشت تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی نیز برگزار شد و چهار تیم پیروز تهران، البرز، مازندران و کهگیلویه و بویر احمد به مرحله نیمه نهایی راه یافته بودند که در نهایت تیم مازندران با یک گل تهران را شکست داده و به فینال راه یافته بود. ضمن اینکه از سوی دیگر دو تیم البرز و کهگیلویه و بویراحمد رو در روی یکدیگر قرار گرفته بودند که در نهایت تیم البرز موفق شده بود با نتیجه ۴ بر یک از سد حریف خود عبور کند. اما در بازی رده بندی رقابت های فوتسال تیم استان کهکیلویه و بویراحمد با نتیجه سه بر یک تهران را شکست داد و به عنوان سوم دست یافت.

گفتنی است عنوان تیم اخلاق این دور از رقابت های فوتسال به تیم استان کردستان رسید.

مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر