کد خبر: 193154 A

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال اعلام شد؛

تیم ملی والیبال ایران چهارشنبه شب به وقت محلی با هدف برگزاری اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه و انجام ۴ بازی دوستانه با تیم ملی والیبال آمریکا، وارد شهر لس آنجلس شد.

تیم ملی والیبال ایران اردوی برون‌مرزی خود در آمریکا را از روز پنجشنبه ۱۶ مردادماه آغاز کرده و در این اردو ۴ مسابقه تدارکاتی با تیم ملی این کشور خواهد داشت.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران چهارشنبه شب به وقت محلی با هدف برگزاری اردوی تدارکاتی ۱۰ روزه و انجام ۴ بازی دوستانه با تیم ملی والیبال آمریکا، وارد شهر لس آنجلس شد. ملی پوشان ایران تمرینات آماده سازی خود را از روز پنج شنبه آغاز کردند و در مدت ۱۰ روز اقامت خود در این کشور ۴ دیدار تدارکاتی با تیم ملی والیبال آمریکا که قهرمانی لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ را در پرونده کاری خود دارد، برگزار می کنند.

بلندقامتان ایران که به دعوت فدراسیون والیبال آمریکا به این سفر اعزام شده اند، پس از ورود در هتل دابل تری بای هیلتون در آناهایم مستقر شدند. پوریا فیاضی نیز که به دلیل مشکل خروج به همراه تیم ملی اعزام نشده بود، پنج شنبه ظهر به وقت لس آنجلس به جمع ملی پوشان پیوست. نخستین جلسه تمرین تیم ملی ایران ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه به وقت آمریکا در مجموعه ورزشیAmerican Sports Center منطقه آناهایم برگزار شد.

در این جلسه تمرینی ملی پوشان زیر نظر اسلوبودان کواچ سرمربی تیم به تمرین با توپ و سپس کار با وزنه پرداختند. شهرام محمودی نیز که در مسابقات لیگ جهانی از ناحیه مچ پا آسیب دیده بود و تمرینات خود را از تهران به همراه تیم آغاز کرده بود، در آمریکا در کنار دیگر اعضای تیم به تمرین پرداخت. حمزه زرینی هم زیر نظر سیامک افروزی به طور جداگانه حرکات نرمشی انجام داد.

برنامه دیدارهای تیم های ملی والیبال ایران و آمریکا به قرار زیر است:

- جمعه ۱۷ مردادماه، ساعت ۱۲ به وقت محلی و ۳۰ دقیقه بامداد به وقت تهران نشست مطبوعاتی سرمربیان در سالن شهر لس آنجلس

- شنبه ۱۸ مردادماه، دیدار تدارکاتی نخست دو تیم ایران و آمریکا، ساعت ۱۹ به وقت محلی و ساعت ۶:۳۰ بامداد یکشنبه ۱۹ مردادماه به وقت تهران در سالن USC Galen Center.

- چهارشنبه ۲۲ مردادماه، دومین دیدار تدارکاتی دو تیم ایران و آمریکا، ساعت ۱۹ به وقت محلی و ساعت ۶:۳۰ بامداد پنج شنبه ۲۳ مردادماه به وقت تهران در سالن Anaheim Convention.

- جمعه ۲۴ مردادماه، سومین دیدار تدارکاتی دو تیم ایران و آمریکا، ساعت ۱۹ به وقت محلی و ساعت ۶:۳۰ بامداد شنبه ۲۵ مردادماه به وقت تهران در سالن Viejas Arena - San Diego State University.

- شنبه ۲۵ مردادماه، چهارمین و آخرین دیدار تدارکاتی دو تیم ایران و آمریکا، ساعت ۱۹ به وقت آمریکا و ساعت ۶:۳۰ بامداد یکشنبه ۲۶ مردادماه به وقت تهران در سالن UCLA Pauley Pavilion.

سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، فرهاد ظریف، سید محمد موسوی، عبدالرضا علیزاده، مجتبی میرزاجانپور، علیرضا مباشری، حمزه زرینی، میلاد عبادی پور، آرمین تشکری، عادل غلامی، سامان فائزی و پوریا فیاضی بازیکنان اعزامی به اردوی برون مرزی آمریکا هستند.

تیم ملی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر