کد خبر: 195787 A

با حضور وزیر ورزش و اصحاب رسانه؛

مراسم تشییع پیکر خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس و گزارشگر برنامه تلویزیونی ورزش و مردم صبح امروز در ورزشگاه شیرودی و با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

پیکر مرحوم مهدی نفر خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس و برنامه تلویزیونی ورزش و مردم صبح امروز(یکشنبه) با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از دست اندرکاران ورزش و مطبوعات کشور از مقابل ورزشگاه شهید شیرودی به سمت قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) تشییع شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این مراسم محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی به همراه مناف هاشمی معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، بهرام افشارزاده و علیرضا رحیمی به ترتیب مدیران عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس، مهدی تاج رئیس سازمان لیگ، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال، عزیرالله محمدی رئیس اتحادیه باشگاه های ایران به همراه روسای فدراسیون های ورزشی و جمعی از اهالی مطبوعات حضور داشتند.

در این مراسم همچنین علی سعیدلو رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی و محمد رویانیان مدیر عامل پیشین پرسپولیس هم حضور داشتند.

پس از اقامه نماز میت به امامت حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی، پیکر مرحوم مهدی نفر پس از تشییع بر روی دستان دوستدارانش به وسیله آمبولانس به بهشت زهرا(س) منتقل شد.

زنده یاد مهدی نفر بامداد روز جمعه ۲۴ مرداد ماه بر اثر سانحه تصادف درگذشت.

مراسم ختم آن مرحوم روز دوشنبه ۲۷ مردادماه از ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار می شود.

استقلال و پرسپولیس اصحاب رسانه ایران بهشت زهرا تصادف سازمان صدا و سیما مطبوعات وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر