کد خبر: 195839 A

بسکتبال جام ویلیام جونز؛

تیم ب بسکتبال ایران به عنوان هفتم سی و ششمین دوره مسابقات ویلیام جونز دست یافت. این در حالی است که در دوره پیشین این رقابت‌ها تیم ملی ایران موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود.

تیم ب بسکتبال ایران با پیروزی برابر اردن و کسب عنوان هفتم به کار خود در سی و ششمین دوره مسابقات جام ویلیام جونز پایان داد. این در حالی است که در دوره پیشین این رقابت ها ایران موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود.

به گزارش ایلنا، در ادامه دیدارهای مرحله دوم مسابقات بسکتبال جام ویلیام جونز و در دیدار تعیین کننده برای رده هفتم این رقابت‌ها، امروز دو تیم ب ایران و اردن رو در روی هم قرار گرفتند که طی آن ملی‌پوشان کشورمان به برتری دست یافتند. دیدار دو تیم ایران و اردن نخستین دیدار روز دهم مسابقات ویلیام جونز بود که با برتری ۸۴ بر ۷۹ ایران مقابل نماینده اردن به پایان رسید.

بدین ترتیب تیم ب بسکتبال ایران که پیش از دیدار امروز تنها موفق به کسب تنها دو پیروزی از هشت دیدار خود شده بود، به عنوان هفتم سی و ششمین دوره مسابقات ویلیام جونز دست یافت. این در حالی است که در دوره پیشین این رقابت‌ها تیم ملی ایران موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود.

ایران بسکتبال تیم ملی ایران رقابت عنوان قهرمانی کسب عنوان قهرمانی اردن هفتم جونز ویلیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر