کد خبر: 195869 A

دومین دوره المپیک‌نوجوانان - چین؛

دومین دوره بازی های المپیک نوجوانان در رشته های مختلف ورزشی، در نانجینگ چین برگزار خواهد شد و نجمه خدمتی تنها نماینده کشورمان در رشته تفنگ نوجوانان خواهد بود.

اولین روز از دومین دوره بازی های المپیک نوجوانان با برگزاری فینال رشته تپانچه بادی بانوان برگزار شد و طی آن آگاتا نوواک از لهستان توانست به مدال طلا دست یابد.

به گزارش ایلنا، نخستین روز از مسابقات المپیک نوجوانان که در نانجینگ چین برگزار می شود، آگاتا نوواک از کشور لهستان و دارنده قهرمانی اروپا در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ توانست با کسب امتیاز ۱۹۶ بالاتر از سایر رقبای خود در مکان اول بایستد و مدال طلای این رشته را از آن خود کند.

براساس این گزارش، در این رشته مارگاریتا لومووا با امتیاز ۱۹۴ از روسیه و کیم مین جونگ با امتیاز ۱۷۵ از کره جنوبی به مدال های نقره و برنز دست یافتند.

همچنین، آنا کوراکاکی از یونان، عفاف الهدهد از مصر، یاشاسوینی سینگ دسوال از هند، ژیو یی از سنگاپور و پولینا کناریوا از اوکراین به ترتیب در رده های چهارم تا هشتم ایستادند.

گفتنی است این رقابت ها فردا دوشنبه در همین رشته و در بخش مردان پیگیری می شود که ورزشکاران به مصاف حریفان خود می روند.

دومین دوره بازی های المپیک نوجوانان، از بیست و پنجم مرداد تا ششم شهریور، با حضور ورزشکاران سراسر دنیا در رشته های مختلف ورزشی، در نانجینگ چین برگزار خواهد شد و نجمه خدمتی تنها نماینده کشورمان در رشته تفنگ نوجوانان است.

المپیک ایران بازی های المپیک چین رشته های مختلف ورزشی روسیه لهستان مصر اروپا نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر