کد خبر: 195998 A

بازی‌های‌المپیک‌نوجوانان - نانجینگ؛

ما فردا با ساعت ۹ به وقت نانجینگ با تیم پرو بازی داریم. شاید این تیم از نظر فنی از تیم پورتریکو بهتر باشد، اما در عوض به لحاظ فیزیکی و قد و قواره از پورتوریکوی‌ها کوچک‌تر هستند.

سرمربی تیم والیبال ساحلی نوجوانان در مورد دیدار نخست این تیم که با نتیجه ۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۱ به نفع پورتریکو به پایان رسید، گفت: بچه‌های ما به اشتباهات فردی و بی تجربگی خود باختند. بی‌تردید شبیری و صحنه اگر تجربه بین الملی بیشتری داشتند نتیجه بهتری کسب می کردند.

به گزارش ایلنا، مازیار هوشمند گفت: ما حتی در این مسابقات میربابک موسوی و رسول آقچلی را که موفق به کسب سهمیه المپیک شده بودند در اختیار نداشتیم، چراکه به تیم والیبال سالنی ملحق شدند. ما پیش از این قرار بود به تورنمنت پرتغال اعزام شویم که می توانست از نظر روحی و روانی و البته انگیز و تجربه به بچه ها کمک کند که متاسفانه این اعزام کنسل شد تا والیبالیست ها بدون تجربه بین المللی راهی المپیک شوند.

هوشمند در پایان گفت: بچه‌ها در بازی با تیم بزرگسالان خودمان که با آنها تمرین کردیم بسیار عالی ظاهر شدند؛ اما به هر حال استرس ناشی از بی‌تجربگی و حضور نیافتن در میادین بین المللی باعثشد متاسفانه بچه‌ها این نتیجه ضعیف را کسب کنند. ما فردا با ساعت ۹ به وقت نانجینگ با تیم پرو بازی داریم. شاید این تیم از نظر فنی از تیم پورتریکو بهتر باشد، اما در عوض به لحاظ فیزیکی و قد و قواره از پورتوریکوی‌ها کوچک‌تر هستند و این می‌تواند به موفقیت بچه‌های ما کمک کند.

مازیار هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر