کد خبر: 196013 A

برای نشست با فراکسیون‌ورزش؛

باید تلاش وزارت ورزش بر این باشد که جایگاه چهارمی ایران که ۴ سال پیش در مسابقات آسیایی گوانگجو کسب شده بود حفظ شود که برای تحقق این امر نیاز به حداقل ۲۴ مدال طلا داریم.

نشست اعضای فراکسیون ورزش مجلس با وزیر ورزش و جوانان در مورد هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون روز سه شنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این جلسه اعضای فراکسیون ورزش مجلس دغدغه‌ها و ابهامات خود را درخصوص کاروان اعزامی کشورمان به هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی را با محمود گودرزی در میان خواهند گذاشت.

حسین گروسی عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: باید تلاش وزارت ورزش بر این باشد که جایگاه چهارمی ایران که ۴ سال پیش در مسابقات آسیایی گوانگژو کسب شده بود حفظ شود که برای تحقق این امر نیاز به حداقل ۲۴ مدال طلا داریم.

نماینده مردم شهریار در ادامه تشریح موضوعات طرح شده در این جلسه، خاطرنشان کرد: در مورد مباحثمربوط به فوتبال نظیر وضعیت سرمربی و مربیان تیم ملی و خصوصی‌سازی باشگاه‌های ورزشی نیز بحثو تبادل‌نظر شد.

وی در ادامه به تصمیم‌گیری فراکسیون ورزش برای ملاقات با وزیر ورزش و جوانان اشاره و اذعان کرد: قرار است در آستانه برگزاری مسابقات آسیایی، دیداری با محمود گودرزی داشته باشیم تا به بحث‌های ورزشی جدی تر پرداخته شود.

ایران بازی تیم ملی خصوصی سازی فوتبال مدال طلا نماینده مردم وزارت ورزش وزیر ورزش و جوانان شهریار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر