کد خبر: 196049 A

تکواندوی نظامیان جهان(سیزم) تهران؛

بیست و دومین دوره رقابت های نظامیان جهان(سیزم) میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و با همکاری فدراسیون تکواندو، از روز گذشته در خانه تکواندو آغاز شد.

تکواندوکار وزن ۵۸ - کیلوگرم کشورمان در ادامه مبارزات خود در مسابقات سیزم بازهم برتری دست یافت.

به گزارش ایلنا، بیست و دومین دوره رقابت‌های نظامیان جهان(سیزم) میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و با همکاری فدراسیون تکواندو، از روز گذشته در خانه تکواندو آغاز شد که امروز و در ادامه این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۵۸ - و ۸۷ + کیلوگرم با حضور ۱۸ کشور در خانه تکواندو در حال پیگیری است.

این رقابت‌ها در کلاس G۱ برگزار می‌شود و امتیاز آن در رنکینگ المپیکی ورزشکاران محاسبه خواهد شد. ابوالفضل یعقوبی تکواندوکار وزن ۵۸ - کیلوگرم کشورمان که در نخستین دیدار مقابل نماینده تونس، با نتیجه ۱۵ بر یک به برتری رسیده بود، در دومین مبارزه خود به مصاف " هانگ مین " از ویتنام رفت و در پایان راند دوم، ۱۴ بر ۲ به برنده شد تا مبارزه به سود او به اتمام برسد. یعقوبی برای رسیدن به مرحله فینال باید با برنده دیدار روسیه و ارمنستان مبارزه کند. در این وزن تکواندوکاران چین و برزیل نیز راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

در وزن ۸۷ + کیلوگرم، کاظم قشقایی نماینده کشورمان نتیجه را به روسیه واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در این وزن تکواندوکاران برزیل، روسیه، چین به جمع ۴ تکواندوکار برتر سنگین و زنان راه یافتند.

تکواندو سیزم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر