کد خبر: 198285 A

فدراسیون‌ سرمایه‌سوزی نکند؛

فدراسیون نباید سرمایه سوزی کند و حضور نفراتی نظیر هادی سپهرزاد و سجاد مرادی می توانند بر قدرت تیم ملی و شانس مدال آوری دوومیدانی کشورمان بیفزاید.

پرتابگر تیم ملی دو و میدانی کشورمان هدف خود در بازی‌های آسیایی را کسب یک مدال خوشرنگ برای کشورمان عنوان کرد و افزود: امیدوارم یک روز هم بتوانم رکورد احسان حدادی را بشکنم.

محمد صمیمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: تمرینات خوبی را از ابتدای سال پشت سر گذاشتم و خوشبختانه با حمایت فدراسیون تمام اردوهای تدارکاتی ما برگزار شد که بهترین اردوی آماده سازی من یک ماه در مجارستان انجام گرفت که در آن توانستم رکورد شخصی‌ام را جابجا کنم.

وی با بیان اینکه تمریناتم را زیر نظر برادر بزرگترم عباس صمیمی در اصفهان پیگیری می‌کنم، گفت: در مسابقات آسیایی به جز احسان حدادی یک پرتابگر هندی هم رقیب اصلی‌ام هستند که تصور می‌کنم بتوانم با پرتاب بهتر حداقل مدال نقره آسیا را بگیرم.

پرتابگر دیسک کشورمان با بیان اینکه به رکوردهای احسان حدادی نزدیک شده ام، اظهار داشت: در رکوردگیری آغاز فصل توانستم رکورد ۶۵ متر و ۴۶ سانتی متر را ثبت کنم که با رکورد احسان حدادی ۶۵ متر و ۲۳ سانتی متر فاصله بسیار کمی دارد و با تمرینات و تمرکز بیشتر می توانم به رکورد احسان برسم.

صمیمی بیان اینکه دو و میدانی می‌تواند در بازی های آْسیایی در سبد مدالی ایران سهم قابل توجهی داشته باشد، اظهار داشت: خوشبختانه بچه‌ها رکوردهای خوبی را به دست آوردند و با شرایط آمادگی که دارند می‌توانیم نسبت به بازی‌های آسیایی گوانگژو مدال‌های بهتری کسب کنیم و جایگاه کاروان ایران در رده بندی آسیا ارتقاء یابد.

وی تصریح کرد: در بازی‌های آسیایی دور قبل من مدال نقره گرفتم و احسان حدادی اول شد و امیدوارم در مسابقات اینچئون به مدال مرغوب تری دست پیدا کنم.

صمیمی با بیان اینکه با حدادی خارج از مسابقه رفیق هستیم و در مسابقه رقیب یکدیگریم، اظهار داشت: آرزویم این است که یک روز هم رکورد احسان حدادی را بشکنم چرا که معتقدم هیچ رکوردی دست هیچ ورزشکاری ثابت نمی‌ماند و تمام هدفم این است که با زدن رکورد او یک روز مدال طلای آسیا را بگیرم.

وی با بیان اینکه در خانواده‌ای ورزشکار زندگی می‌کند که اغلب آنها در رشته دو و میدانی مشغول به فعالیت هستند، گفت: ما شش برادر هستیم که سه نفر آنها در رشته پرتاب دیسک به طور حرفه ای فعالیت می‌کنند و یک برادرم هم در رده های سنی حضور موفقی دارد و جالب است هر سه نفر ما که پرتابگر دیسک هستیم بالای ۶۴ متر پرتاب می‌کنیم و این در نوع خودش بی نظیر است.

پرتابگر دیسک کشورمان در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه فدراسیون نباید سرمایه سوزی کند و نفرات باتجربه و میدان دیده ای نظیر هادی سپهرزاد و سجاد مرادی را که می توانند بر قدرت تیم ملی و شانس مدال آوری دوومیدانی کشورمان بیفزاید را برای بازی های آسیایی کنار بگذارد، گفت: به نظر من فدراسیون با کنار گذاشتن این دو ورزشکار باتجربه سرمایه سوزی کرده و شانس‌های مدال ما را کاهش می‌دهد. من امیدوارم فدراسیون در این زمینه تجدید نظر کند و در فرصتی که تا شروع بازی های آسیایی باقی مانده آنها هم به ترکیب تیم ملی برگردند تا با قدرت و روحیه بهتری در این رویداد مهم شرکت کنیم.

اصفهان ایران بازی تیم ملی خانواده دوومیدانی سرمایه فدراسیون رکورد حدادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر