کد خبر: 200915 A

اسنوکر قهرمانی جهان - تایلند؛

ملی پوشان اسنوکر ایران در دومین رقابت خود در مرحله مقدماتی مسابقات اسنوکر شش توپ قهرمانی جهان موفق به شکست دو حریف قدرتمند شدند.

نخستین روز از مسابقات قهرمانی اسنوکر شش توپ جهان با پیروزی امیر سرخوش قهرمان آسیا مقابل رابرت میلکینز انگلیسی نفر هفدهم رنکینگ حرفه ای جهان همراه بود.

به گزارش ایلنا، در جریان این رقابت ها که از روز گذشته با شرکت ۴۸ بازیکن اسنوکر برتر جهان در بانکوک تایلند آغاز شده است، حسین وفایی نماینده کشورمان و قهرمان جهان(۲۰۱۴) در دومین دیدار خود موفق به پیروزی مقابل مایکل وایت از کشور ولز و نفر ۳۱ رنکینگ حرفه ای های جهان شد.

ملی پوشان اسنوکر ایران در دومین رقابت خود در مرحله مقدماتی مسابقات اسنوکر شش توپ قهرمانی جهان موفق به شکست دو حریف قدرتمند شدند. حسین وفایی موفق شد با نتیجه ۵ بر ۳ مایکل وایت از ولز را شکست دهد و امیر سرخوش نیز رابرت میلکینز انگلیسی نفر هفدهم رنکینگ حرفه ای های جهان را ۵ بر ۳ شکست داد و به این به ترتیب دو پیروزی شیرین حاصل تلاش ملی پوشان اسنوکر کشورمان در دوم مقدماتی به دست آمد. احسان حیدری نژاد در آخرین دیدار روز نخست مسابقات با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب رایان دی از کشور ولز شد.

دور سوم مرحله مقدماتی مسابقات شش توپ قهرمانی جهان از صبح امروز سه شنبه آغاز شده است.

لازم به ذکر است مسابقات شش توپ جهانی اسنوکر از روز گذشته با حضور ۴۸ بازیکن برتر جهان در ۸ گروه مقدماتی در بانکوک تایلند آغاز شده است. این رقابت ها ۱۵ شهریورماه به پایان می رسد.

ایران تایلند جهان رقابت اسنوکر مسابقات پیروزی قهرمانی رنکینگ هفدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر