کد خبر: 201098 A

والیبال مردان جهان - لهستان؛

شهرام محمودی دچار همان عارضه ای شده که گریبان امیر غفور را در جام قهرمانان قاره ها گرفت. محمودی به چند روز استراحت نیاز دارد تا این التهاب از بین برود.

شهرام محمودی بازیکن تیم ملی والیبال ایران به دلیل مصدومیت جدید حضور در دو مسابقه دور مقدماتی قهرمانی جهان از جمله دیدار امروز ایران و آمریکا را از دست داد.

به گزارش ایلنا، اقدام به شیرجه برای توپگیری در بازی حساس ایران با ایتالیا مصدومیت تازه ای را برای شهرام محمودی به وجود آورده است.

ملی پوش والیبال ایران روز گذشته پس از اعلام اینکه در مچ پایش احساس درد شدیدی دارد، به همراه پزشک و سرپرست تیم ملی برای ام آی آر به بیمارستان رفت و مشخص شد که دچار التهاب عضلات دور تاندون و التهاب تَلوس در مچ پای راستش شده است.

به گفته سیامک افروزی پزشک تیم ملی، شهرام محمودی دچار همان عارضه ای شده که گریبان امیر غفور را در جام قهرمانان قاره ها گرفت. محمودی به چند روز استراحت نیاز دارد تا این التهاب از بین برود و به این ترتیب، بازی ایران با امریکا و فرانسه را از دست خواهد داد.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز سه شنبه در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی مردان جهان به مصاف آمریکا می رود.

ایتالیا ایران ایران و آمریکا بازی بیمارستان جهان سرپرست تیم لهستان مردان والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر