کد خبر: 201169 A

فرماندهی انتظامی استان لرستان؛

یک مجتمع ورزشی برای استفاده کارکنان و عموم ورزشکاران در فرماندهی استان احداثمی‌شود.

یک مجتمع ورزشی برای استفاده کارکنان و عموم ورزشکاران در فرماندهی استان احداثمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت: بحت مهم ورزش از اولویت‌های کاری ما از بدو ورود به استان بوده که به دنبال توسعه آن در سطح نیروهای خادم این فرماندهی هستیم.

محمد قنبری گفت: از مطالبات جدی کارکنان ما کمبود فضای ورزشی است که بدین منظور مصمم هستیم با احداثفضای ورزشی جدید گامی در جهت خدمت به ورزش برداشته باشیم.

وی افزود: اقدامات اولیه را جهت احداثیک مجتمع ورزشی انجام دادیم و محل احداثاین مجتمع هم شناسایی کردیم و در آینده‌ای نزدیک، شاهد شروع به کار و به بهره‌برداری رسیدن این مجتمع خواهیم بود.

مقام عالی نیروی انتظامی در استان لرستان همچنین افزود: با ساخت این مجتمع آن را برای استفاده ورزشکاران و عموم و کارکنان زحمت‌کش انتظامی در اختیارشان خواهیم گذاشت.

قنبری با رد ادعاهایی در خصوص برچیده شدن زورخانه فرماندهی انتظامی گفت: زورخانه‌ای با تعریف استاندارد و هم‌تراز با سایر زورخانه‌ها وجود نداشته که یا بخواهیم آن را جمع کنیم یا نکنیم بلکه یک فضای اداری بوده که در گذشته همکاران خودشان آن را تغییر و آن را به محل برای ورزش تغییر دادند و هم‌اکنون نیز قرار است آن محل به فضای اداری برگردانده شود.

فرماندهی انتظامی استان در پایان گفت: با ساخت مجتمع ورزشی تا حدودی مشکل کمبود فضاهای ورزشی برای کارکنان و خانوادهای آنان مرتفع می‌شود و در آینده‌ای نزدیک شاهد آغاز به کار ساخت این مجتمع خواهیم شد.

استاندارد فرماندهی انتظامی فرماندهی انتظامی استان نیروی انتظامی ورزشی استان لرستان کارکنان انتظامی مجتمع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر