کد خبر: 201943 A

والیبال نوجوانان آسیا - سریلانکا؛

والیبالیست‌های نوجوان ایران ست اول مسابقه را با ۶ سرویس جواد کریمی شروع کردند و از ابتدای مسابقه با اختلاف زیاد از قطری‌ها پیش افتادند.

تیم والیبال نوجوانان ایران اولین مسابقه خود در دهمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا را با برد قاطع سه بر صفر(۲۵ بر۶،۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۳) برابر قطر پشت سر گذاشت.

به گزارش ایلنا، محمد وکیلی سرمربی تیم نوجوانان ایران این مسابقه را ترکیب جواد کریمی، محمود رسولی، امیرحسین اسفندیار، بابک موسوی، مهرشاد کتال، علی اصغر مجرد و بیژن براتی آغاز کرد.

والیبالیست‌های نوجوان ایران ست اول مسابقه را با ۶ سرویس جواد کریمی شروع کردند و از ابتدای مسابقه با اختلاف زیاد از قطری‌ها پیش افتادند. برتری والیبالیست‌های ایران تا آخرین امتیاز ست اول ادامه یافت و نوجوانان ایران با نتیجه ۲۵ بر ۶ ست را از قطری‌ها بردند.

ست دوم مسابقه هم با همان ترکیب برای ایران شروع شد. هرچند در این ست امتیاز اول را قطری‌ها گرفتند اما پس از امتیاز اول برتری والیبالیست‌های ایران در سرویس، دفاع روی تور و اسپک مشهود بود. ایران این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۲ به سود خود تمام کرد.

سرمربی تیم نوجوانان ایران در ست سوم مسابقه برابر قطر از اسماعیل طالبی لیبروی دوم خود استفاده کرد و به علی رمضانی و میثم پایدار پاسور و قدرتی زن تیم هم میدان داد.

رسول آقچه لی کاپیتان تیم ایران هم که در دو ست اول مسابقه به دلیل کسالت جزئی بازی نکرده بود در اواسط ست سوم به زمین آمد تا ایران این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ به سود خود تمام کند.

تیم والیبال نوجوانان ایران بعد از برد قاطعانه برابر قطر ظهر یکشنبه(۱۶ شهریور) برابر تیم نسبتا خوب هند قرار می گیرد.

ایران بازی رقابت های قهرمانی آسیا زمین قطر والیبال آغاز تیم مسابقه نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر