کد خبر: 202008 A

شکایتم را با جدیت دنبال می‌کنم؛

برخی از جمله سردار باران‌چشمه و همچنین نماینده وزارت‌کار اعلام کرده‌اند در روز برگزاری مجمع، حضور نداشته‌اند و امضای آنها جعل شده…

رئیس سابق فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: به زودی باید حمید سجادی و بهرام افشارزاده در دادگاه حاضر شوند و در مورد تخلفات خود در مجمع فدراسیون توضیح دهند.

کریم صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد اخبار اخیر پیرامون پیگیری‌های جدید وی از مراجع داخلی و بین‌المللی، خاطرنشان کرد: مجمع فدراسیون غیرقانونی و جعلی بود و به همین جهت باید این مجمع باطل اعلام شود.

وی افزود: انتخاب شجاعی به عنوان رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، سناریویی از پیش تعیین شده از سوی حمید سجادی(معاون وزیر ورزش سابق) و بهرام افشارزاده(دبیرکل سابق کمیته ملی المپیک) که اجرا شد. از این رو این دو نفر باید به زودی در دادگاه حاضر شده و در خصوص تخلفات خود به مراجع قانونی پاسخ دهند.

رئیس سابق فدراسیون تیراندازی با کمان با اشاره به اینکه شکایت خود را همچنان از طریق مراجع قانونی داخل کشور و همچنین دادگاه عالی ورزش(cas) پیگیری می‌کنم، اظهار داشت: برخی از جمله سردار باران‌چشمه رئیس تربیت‌بدنی نیروهای‌مسلح و همچنین نماینده وزارت‌کار اعلام کرده‌اند در روز برگزاری مجمع، حضور نداشته‌اند و امضای آنها جعل شده، از این رو مجمعی که به ریاست شجاعی رأی داد، غیرقانونی و در نتیجه حضور او در رأس فدراسیون هم غیرقانونی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست در آستانه بازی‌های آسیایی اینچئون برای این رشته ورزشی مسائلی مانند تعلیق به وجود نیاید، گفت: بنده سعی می‌کنم فدراسیون تعلیق نشود. با این حال رئیس کنونی فدراسیون باید هم از ریاست فدراسیون و هم از خزانه‌داری کمیته ملی المپیک خلع شود.

صفایی ادامه داد: مطمئنا بعد از بازی‌های آسیایی اینچئون موضوع ریاست شجاعی را از طریق مراجع داخلی و بین‌المللی پیگیری خواهم کرد، چراکه این مجمع، غیرقانونی است و رئیس فدراسیون با جعل امضا به این مسئولیت رسیده است.

رئیس سابق فدراسیون تیراندازی با کمان در پایان در مورد نایب رئیسی شجاعی در انجمن بین‌المللی تیراندازی با کمان تصریح کرد: کل این انجمن ۲ نفر بیشتر نیستند و اساسا این تشکیلات وجود خارجی ندارد. متاسفانه در حال حاضر کسی رئیس فدراسیون شده که هیچ سابقه‌ای در ورزش و در هیچ کجای دیگر ندارد، اما مدیران‌ورزش از این افراد حمایت می‌کنند.

کریم صفایی تیراندازی با کمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر