کد خبر: 202123 A

لیگ جهانی کاراته - ترکیه؛

عسگری در حالی در دیدار نهایی مقابل سرکان از کشور ترکیه قرار می گیرد که تا این مرحله یک امتیاز هم به رقبای خود نداده است.

بهمن عسگری به دیدار نهایی رقابت های وزن منهای ۷۵ کیلوگرم ششمین مرحله لیگ جهانی که در ترکیه جریان دارد، راه یافت.

به گزارش ایلنا، عسگری در دیدار نخست خود در این مسابقات ابتدا نماینده ترکیه را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. او در دیدار دوم خود نماینده مقدونیه را نیز با نتیجه مشابه دو بر صفر از پیش رو برداشت.

ملی پوش کاراته ایران در دور سوم نماینده اکوادور را با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب کرد و در دیدار نیمه نهایی نیز نماینده هنگ کنگ را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.

عسگری در حالی در دیدار نهایی مقابل سرکان از کشور ترکیه قرار می گیرد که تا این مرحله یک امتیاز هم به رقبای خود نداده است.

پیش ار این در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، سعید احمدی کار خود را با برتری مقابل موات الغمدی عربستانی آغاز کرد. وی در دور دوم به مصاف نیاز علی اوف از جمهوری آذربایجان رفت و پس از تساوی صفر بر صفر، با رای داوران برنده اعلام شد.

نایب قهرمان سال ۲۰۱۲ جهان در ادامه برابر برایان هیلیارد از آمریکا پنج بر صفر پیروز شد تا در یک چهارم نهایی احمد البطالی کویتی را پیش روی خود ببیند.

سعید احمدی در این مبارزه نیز با حساب ۳ بر صفر پیروز شد تا به نیمه نهایی برسد. وی در این مرحله مقابل تورال آگال آلزارده از جمهوری آذربایجان با نمایشی مقتدرانه به برتری هفت بر صفر رسید تا فینالیست شود. نماینده شایسته ایران در دیدار پایانی با جیان لوکا ده ویوو از ایتالیا مصاف خواهد داد.

ششمین مرحله رقابت های لیگ جهانی کاراته امروز(شنبه) در ترکیه آغاز و فردا به پایان می رسد.

ملی پوشان کاراته ایران که خود را برای شرکت دربازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی و رقابت های جهانی آلمان آماده می کنند.

تیم ملی ایران دردور قبلی این رقابت ها که در ژاپن برگزار شد پس از کشور میزبان درسکوی دوم قرار گرفت.

کاراته کاران ایران درمرحله چهارم این رقابت ها دراندونزی به مقام قهرمانی دست پیدا کردند.

آلمان اکوادور ایران ترکیه تیم ملی ایران جهان رقابت رقابت های لیگ سعید احمدی کره جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر