کد خبر: 202129 A

این صعود خوشحالمان کرد؛

برای فردا باید آماده باشیم که هر ۳ امتیاز بازی را از پورتوریکو بگیریم تا هم این مرحله را با پیروزی تمام کنیم و هم با برد به مرحله دوم برویم.

کاپیتان تیم ملی والیبال مردان ایران پس از صعود کشورمان به مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان با ابراز خوشحالی از نتیجه ای که تیم ملی کسب کرده، گفت: طبیعتا خیلی خوشحالیم چون به افتخاری رسیده ایم که برای اولین اتفاق افتاده است.

به گزارش ایلنا، سعید معروف با بیان این مطلب اظهار کرد: برای فردا باید آماده باشیم که هر ۳ امتیاز بازی را از پورتوریکو بگیریم تا هم این مرحله را با پیروزی تمام کنیم و هم با برد به مرحله دوم برویم.

معروف همچنین این پیروزی را جبران شکست فرانسه خواند و گفت: ما بازی را بد شروع کردیم، ولی بازی را ادامه دادیم تا توانستیم آن را به دست گرفته و برنده شویم. البته بلژیک در ست سوم خیلی خوب سرویس زد، ولی در ست چهارم بازیکنان جایگزین در زمین ایران کمک کردند تا شرایط به نفع ما تغییر کند و با پیروزی برابر بلژیک، شکست مقابل فرانسه را تا حدودی جبران کنیم.

بهترین پاسور لیگ جهانی ۲۰۱۴ درباره سطح پاسوری و پاسورهای این مسابقات گفت: پاسورهای خیلی خوب با پرستیژها و تکنیک های متفاوتی در تیم های مختلف جهان و همچنین در این مسابقات حضور دارند و این باعثافتخارم است که در جمع چنین پاسورهایی به عنوان بهترین پاسور انتخاب شده ام.

از معروف درخصوص الگوی پاسوری اش سئوال شد و او گفت: وقتی جوان بودم، ریکاردو؛ پاسور برزیل را دوست داشتم، ولی الان دیگر الگویی ندارم.

از او درباره تاثیر مربیانی مثل ولاسکو بر پاسوری مثل معروف سئوال شد که کاپیتان تیم ملی چنین پاسخ داد: واقعیت این است که هر مربی، مثل یک معلم یکسری چیزها را به هر بازیکنی یاد می دهد و من هم سعی کرده ام از هر مربی یاد بگیرم.

سعید معروف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر