کد خبر: 202581 A

سجادی خبر داد:

در این آیین نامه به موضوعاتی درباره نحوه ارائه پاداش و تسهیلات به ورزشکاران، عوامل فنی، پشتیبانی، سرپرستان، داوران و شرایط احراز پاداش به طور کامل توضیح داده شد.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از ارائه پاداش و تسهیلات برای قهرمانان مدال آور در عرصه های مختلف آسیایی و جهانی بر اساس آئین نامه نظام تسهیلات پاداش قهرمانی خبر داد.

به گزارش ایلنا، نصرالله سجادی درباره تدوین این آیین توضیح داد: این آیین‌نامه به منظور ارج نهادن به تلاش ورزشکاران و کادر فنی در ۳۷ ماده و ۷۳ تبصره و ۲۵ جدول از سوی کمیته تخصصی معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تدوین و به تصویب وزیر هم رسیده است.

سجادی گفت: در این آیین نامه به موضوعاتی درباره نحوه ارائه پاداش و تسهیلات به ورزشکاران، عوامل فنی، پشتیبانی، سرپرستان، داوران و شرایط احراز پاداش و سطح بندی رشته ها در رده بندی های سنی مختلف به طور کامل توضیح داده شد.

وی به تسهیلات این آیین نامه اشاره کرد و گفت: ادامه تحصیل در دانشگاه ها، خدمت سربازی، اشتغال به کار، دریافت زمین، عضویت در صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و تسهیلات المپین ها از جمله موارد مهم پیش بینی شده در آئین نامه نظام تسهیلات پاداش قهرمانی است.

معاون وزیر در باره میزان پاداش قهرمانان در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی کره جنوبی هم اظهار داشت: در این آیین نامه تمامی این موارد به طور مشخص تعریف شده است.

سجادی یادآور شد که معوقات پاداش قهرمانان مدال‌آور که چندی پیش با حضور رییس جمهوری برگزار شد، بر اساس این آیین نامه صورت گرفته است.

سجادی آئین نامه پاداش قهرمانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر