کد خبر: 202752 A

والیبال نوجوانان آسیا - سریلانکا؛

تیم بحرین در این مسابقه انتحاری بازی می کرد، چون چیزی برای از دست دادن نداشت. ما در این مسابقه برای اینکه اطلاعات غلط به حریفان بعدی بدهیم چند تغییر تاکتیکی داشتیم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران پس از برد سه بر صفر این تیم برابر بحرین گفت: ما به عنوان تیم اول گروه به دور دوم مسابقات صعود کردیم اما برد و باخت برابر ژاپن و کره‌جنوبی در مرحله بعد مسابقات اهمیت چندانی برای ما ندارد چرا که ما فقط به بازی پلی‌آف که تیم‌های صعود کننده به جمع چهار تیم را معلوم می‌کند فکر می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، محمد وکیلی گفت: ما امروز در برابر بحرین یک سری مشکلات داشتیم. تصور می‌کردیم کسالت رسول آقچه لی کاملا برطرف شده اما دیدیم که او هنوز آمادگی صد در صدی ندارد از طرفی به بابک موسوی با توجه به کمردرد خفیفی که داشت استراحت دادیم.

وکیلی افزود: تیم بحرین در این مسابقه انتحاری بازی می کرد، چون چیزی برای از دست دادن نداشت. ما در این مسابقه برای اینکه اطلاعات غلط به حریفان بعدی بدهیم چند تغییر تاکتیکی داشتیم و از آقچه لی در پست غیر تخصصی استفاده کردیم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران در مجموع عملکرد ایران را مناسب ارزیابی کرد و گفت: هرچند در ست سوم از بحرین عقب افتادیم و بعد بازی را بردیم، این خود از لحاظ روحی تجربه خوبی برای بازیکنان نوجوان ایران بود.

تیم والیبال نوجوانان ایران امروز با کسب سومین پیروزی سه بر صفر خود در رقابت ‌های قهرمانی نوجوانان آسیا به عنوان تیم نخست گروه B مسابقات راهی مرحله دوم رقابت‌ها شد.

ایران بازی بحرین رقابت ژاپن کره جنوبی کمردرد مشکلات والیبال تیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر