کد خبر: 203751 A

والیبال موفق ترین ورزش گروهی ایران؛

بازیکنان این انگیزه را داشتند که روبروی خولیو ولاسکو خوب بازی کنند. ما هم این انگیزه را از آنها نگرفتیم. فقط در طول بازی سعی کردیم، هیجان شان را کنترل کنیم تا به روند خوب شان ادامه بدهند.

اسلوبودان کواچ سرمربی صربستانی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی ایران در برابر آرژانتین گفت: احساس قدرت بازیکنان ایران مقابل آرژانتین بی نظیر بود و به آنها برای چنین روحیه ای افتخار می کنم.

به گزارش ایلنا، کواچ پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل آرژانتین با حضور در کنفرانس خبری این بازی به خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی بود. بازیکنان با احساس قدرت خاصی بازی می کردند. این انگیزه را داشتند که روبروی خولیو ولاسکو خوب بازی کنند. ما هم این انگیزه را از آنها نگرفتیم. فقط در طول بازی سعی کردیم، هیجان شان را کنترل کنیم تا به روند خوب خودشان ادامه بدهند. ما در برابر آرژانتین در سرویس، دفاع و حمله های برگشتی خوب کار کردیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم.

کواچ همچنین به سئوالات خبرنگاران درباره بازی شنبه شب ایران در برابر لهستان و ایرانیان حاضر در سالن نیز پاسخ داد و گفت: ما هر کجا که برویم ایرانی ها خودشان را به سالن می رسانند و ما را تشویق می کنند. والیبال الان تنها ورزش گروهی ایران است که دارد در بالاترین سطح دنیا رقابت می کند و همین انگیزه بیشتری هم برای ایرانی ها ایجاد می کند تا به سالن بیایند و شاهد پیروزی تیم کشورشان باشد.

وی با بیان اینکه بازی ما با لهستان شرایط متفاوتی دارد گفت: لهستان در خانه با ۱۴ هزار تماشاگر به میدان می آید و ما نهایتا می توانیم ۱۰۰۰ ایرانی داشته باشیم. پس نمی توانیم به حمایت ایرانی ها از تیم مان در بازی با لهستان بسنده کنیم. مهم این است که ما برویم و مقابل لهستان بازی خوبی انجام بدهیم. به نظر من لهستان تیم خوبی است چون در خانه اش بازی می کند. ولی ما هم کیفیت شکست دادن لهستان را داریم. منتها اول باید تماشاگران لهستان را ببریم. به هر حال می دانیم که بازی سختی داریم ولی نمی خواهیم شانسی که برای مان ایجاد شده را از دست بدهیم. می رویم که بجنگیم و نتیجه بگیریم.

آرژانتین ایران بازی تیم ملی رقابت لهستان والیبال بازیکنان کواچ انگیزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر