کد خبر: 204536 A

مراسم‌تجلیل‌ورزشکاران تبعیض‌آمیز بود؛

فدراسیون در این مدت هر چه در توانش بوده را انجام داده است و دو اردوی خوب در انزلی داشتیم تا به آب و هوای اینچئون نزدیک شویم البته بچه‌ها از وزارت ورزش زیاد راضی نیستند

ملی‌پوش تیر و کمان کشورمان گفت: در اردوی کره‌جنوبی به آمادگی مطلوب برای حضور در مسابقات اینچئون می‌رسیم.

مجید کیان‌زاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و بچه‌ها تقریبا به آمادگی نسبی رسیده‌اند و اردوی یک هفته‌ای که در کره‌جنوبی خواهیم داشت به آمادگی مطلوب برای مسابقات اینچئون می‌رسیم. خودم ۷۰ تا ۸۰ درصد آماده‌ام و ان‌شاءالله بهتر می‌شوم. رکوردهای بچه‌ها خیلی خوب است و ان‌شاءالله در مسابقات رکوردهای خوبی بزنیم و مدال خوش‌رنگ اینچئون را کسب کنیم.

وی افزود: فدراسیون در این مدت هر چه در توانش بوده انجام داده و ۲ اردوی خوب در انزلی داشتیم تا به آب و هوای اینچئون نزدیک شویم، البته بچه‌ها از وزارت‌ورزش زیاد راضی نیستند چون در مراسم تجلیل از ورزشکاران جوایزی که دادند تبعیض قائل شدند و بچه‌ها راضی نبودند.

کیان‌زاد در پایان گفت: هر ورزشکاری دوست دارد بهترین نتیجه را بگیرد اما کسب مدال به فاکتورهای زیادی نیاز دارد. بچه‌ها می‌خواهند هر چه در توان دارند رو کنند تا ببینیم قسمت چه باشد. من دوست دارم در اینچئون روی سکو باشم اما این موضوع بستگی به روز مسابقات و حریفانم دارد. ان‌شاءالله با دعای خیر مردم وخانواده و زحماتی که کشیده شده سربلند برگردیم.

ملی‌پوش تیر و کمان مجید کیان‌زاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر