کد خبر: 205128 A

با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛

در بسیاری از عرصه‌های بین‌المللی نهادهای اقتصادی در حوزه‌هایی مانند ورزش و هنر ورود کرده و حمایت‌های خوبی در تحقق اهداف آن مجموعه به عمل می‌آورند.

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: حضور نهادهای اقتصادی در ورزش باعثایجاد انگیزه و افزایش مسئولیت اجتماعی در بین تمامی مردم به ویژه قهرمانان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نشست خبری شاهرخ شهنازی و مسئولان بانک شهر به عنوان حامی مالی کاروان اعزامی ایران به هفدهمین دوره بازی‌های آ‌سیایی اینچئون صبح امروز در سالن اجتماعات کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این مراسم که شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، سید صالحی مدیر امور بازرگانی بانک شهر و فرشاد فخیمی مدیر ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر حضور داشتند، شهنازی خاطر نشان کرد: در بسیاری از عرصه‌های بین‌المللی نهادهای اقتصادی در حوزه‌هایی مانند ورزش و هنر ورود کرده و حمایت‌های خوبی در تحقق اهداف آن مجموعه به عمل می‌آورند.

وی افزود: در این راستا بانک شهر نیز می‌خواهد از قهرمانان کشورمان حمایت‌های مادی و معنوی به عمل آورد. این واحد اقتصادی برای کسب سود بیشتر وارد این عرصه نشده چرا که ما تاکنون حتی سقف قرارداد با این بانک امضا نکرده‌ایم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک ادامه داد: بانک شهر بیشتر به دنبال این است که یک مسئولیت اجتماعی را برعهده بگیرد و این کار را در آستانه بازی‌های آسیایی اینچئون به نحو احسن انجام داده است.

در ادامه این نشست سیدصالحی مدیر امور بازرگانی بانک شهر طی سخنانی گفت: در روزهایی که در آستانه هفته دفاع مقدس قرار داریم امیدواریم ورزشکاران کشورمان جا پای قهرمانان واقعی این سرزمین بگذارند و پرچم مقدس کشورمان را بالاتر از سایر کشورها در میادین ورزشی به اهتزاز درآورند.

وی افزود: بانک شهر موکدا به دنبال این است که همچون یک شهروند به مسئولیت اجتماعی خود عمل کند. ما در مجموعه بانک شهر به عنوان یک شهروند به افتخارات و قهرمانان ایران مباهات و افتخار می‌کنیم.

سیدصالحی ادامه داد: باتوجه به رسالت اصلی بانک شهر ما تاکنون حمایت‌های خوبی از ورزش همگانی داشته‌ایم و حالا یک قدم نیز به سمت جلو حرکت‌ کرده‌ایم و وارد مقوله ورزش قهرمانی شده‌ایم. امیدوارم این همکاری در عرصه ورزش و به خصوص با کمیته ملی المپیک ادامه داشته باشد.

مدیر امور بازرگانی بانک شهر در پاسخ به این سئوال که در این سال‌ها اسپانسرهای زیادی وارد ورزش شده‌اند اما بعد از مدتی با ورزش قطع همکاری کرده‌اند، خاطر نشان کرد: نوع نگاه ما به مقوله ورزش با آنچه در برخی باشگاه‌ها به ویژه فوتبال اتفاق می‌افتد متفاوت است. در بسیاری اوقات نگاه‌ها با هدف بهره‌برداری مالی صرف و نگاه کوتاه مدت بوده اما بانک شهر با نگاه بلند مدت و ثبات در اجرای اهداف خود وارد ورزش شده و در آینده‌ای نزدیک نیز به این حمایت‌های خود از ورزش ادامه خواهد داد.

در ادامه این نشست خبری فرشاد فخیمی مدیر ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ۷۰ درصد جمعیت کشور شهرنشین هستند هدف بانک شهر ارتقای سطح زندگی و بهبود کیفیت شهرنشینی در بین مردم کشور است. در این راستا نیز فعالیت‌های خوبی در بخش ورزش داشته‌ایم.

وی افزود: بانک شهر تاکنون اسپانسر باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و کشتی بوده و اخیرا نیز در رشته قایقرانی حمایت‌های قابل توجهی از قهرمانان این رشته داشته است.

گفتی است در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته ملی المپیک و بانک شهر امضا شد.

استقلال المپیک ایران بازی پرسپولیس دفاع مقدس روابط عمومی شهروند کشتی مادی و معنوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر