کد خبر: 205188 A

شناخت زیادی از آلمان نداریم؛

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۲:۵۵ دقیقه فردا چهارشنبه در نخستین مسابقه خود در دور سوم رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف آلمان می‌رود.

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال گفت: برای صعود به جمع ۴ تیم اول دنیا تلاش می‌کنیم و باید به این هدف برسیم.

به گزارش ایلنا، میلاد عبادی‌پور بعد از صعود ایران به دور نهایی مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: خیلی خوشحالم، ولی باید این را هم بگویم با صعود به دور نهایی کار ما خیلی سخت شده است. مسابقات این مرحله که با حضور ۶ تیم برتر دنیا برگزار می‌شود، شرایط خاص خود را دارد. ما با قدرت‌های والیبال دنیا باید مسابقه دهیم و باید تلاش کنیم تا به جمع ۴ تیم برتر بپیوندیم.

وی با تاکید بر راحت‌نبودن گروه‌ایران در دور نهایی گفت: تیم ملی والیبال ایران در گروه آسانی قرار ندارد. هر چند گروه ایران در مقایسه با دیگر گروه به خاطر نبود روسیه و برزیل راحت‌تر به نظر می‌رسد، اما به نظر من اصلا این‌طور نیست. ما در دور مقدماتی به فرانسه باخته بودیم. در لیگ‌جهانی سال قبل ایران مقابل آلمان یک پیروزی بدست آورد و یک‌بار شکست خورد، پس در گروه راحتی قرار نداریم.

بازیکن جوان تیم ملی همچنین افزود: من تا به حال با تیم آلمان بازی نکرده‌ام. تیمش را هم ندیده‌ام. بچه‌ها هم تنها ۲ بار با این تیم بازی کرده‌اند و شناخت خیلی زیادی نداریم. همین مساله کار ما را سخت‌تر می‌کند، ولی کادر فنی شناخت خوبی نسبت به این تیم دارد. همچنین تماشای بازی امروز آلمان با فرانسه به ما کمک زیادی می‌کند. در بازی با آلمان هر تیمی که کمتر اشتباه کند، مسلما برنده می‌شود. شناخت ما از فرانسه هم به بازی دور مقدماتی برمی‌گردد. البته پنج‌شنبه از آنها انتقام می‌گیریم.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۲:۵۵ دقیقه فردا چهارشنبه در نخستین مسابقه خود در دور سوم رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف آلمان می‌رود.

تیم ملی والیبال عبادی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر