کد خبر: 205226 A

اظهارات برخی‌کاندیداها باید مستند باشد؛

متاسفانه برخی براساس آیین‌نامه و همچنین صورت جلسه رفتار نکردند و به همین دلیل مدت زمان تعیین شده برای اعلام برنامه‌های کاندیداها با تغییراتی روبرو شد.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: این وزارت‌خانه در هیچ‌یک از مجامع انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی از کاندیدایی خاص حمایت نمی‌کند.

نصراله سجادی در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: هیچ‌یک از نامزدهای حاضر در این مجمع و همچنین سایر فدراسیون‌های ورزشی مورد حمایت وزارت‌ورزش نیستند و ما از هیچ کاندیدای خاصی در هیچ‌یک از مجامع فدراسیون‌ها حمایت نمی‌کنیم.

وی در ادامه درخصوص برخی موارد مطرح‌شده از سوی یکی از کاندیداهای احراز پست ریاست فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس بر علیه رئیس کنونی این فدراسیون خاطرنشان کرد: اگر کسی حرفی یا موضوعی دارد باید مستند باشد تا به آن رسیدگی شود، در غیر این صورت غیر اخلاقی بوده و اتهام تلقی می‌گردد.

سجادی گفت: جلسه خوبی را شاهد بودیم، اما متاسفانه برخی براساس آیین‌نامه و همچنین صورت جلسه رفتار نکردند و به همین دلیل مدت زمان تعیین شده برای اعلام برنامه‌های کاندیداها با تغییراتی روبرو شد.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در پایان در مورد عملکرد فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس و انتظارات این وزارت‌خانه در ۴ سال آینده گفت: در ۴ سال گذشته فعالیت‌های خوبی در این فدراسیون شاهد بوده ایم که امیدواریم در دوره جدید ریاست این فدراسیون شاهد برنامه‌های بیشتر و بهتر به‌خصوص در بخش همگانی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای رشد و پیشرفت این رشته پرطرفدار باشیم.

نصراله سجادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر