کد خبر: 205319 A

همه نگاه‌ها به سمت کاراته است؛

کاراته‌المپیکی نیست و همه نگاه‌ها در بازی‌های آسیایی به سمت کاراته است. ما به عنوان‌نمایندگان این رشته امیدوار به کسب نتیجه و افتخارآفرینی هستیم.

کاراته‌کای وزن منهای ۷۵ کیلوگرم تیم ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی گفت: شرکت در ۲ کاراته‌وان ژاپن و ترکیه با اینکه برای من مدالی به همراه نداشت، اما تجربه خوبی بود و قول می‌دهم در اینچئون کاملاً متفاوت باشم و بهترین رنگ مدال را کسب کنم.

به گزارش ایلنا، سعید حسنی‌پور با بیان این مطلب گفت: از لحاظ روحی و بدنی آمادگی خوبی دارم و تمام تمرکزم کسب نتیجه در بازی‌های آسیایی است که امیدوارم با دعای خیر مردم و علاقه‌مندان این رشته ورزشی به نتیجه مطلوب دست یابیم.

وی افزود: کاراته المپیکی نیست و همه نگاه‌ها در بازی‌های آسیایی به سمت کاراته است. ما به عنوان نمایندگان این رشته امیدوار به کسب نتیجه و افتخارآفرینی هستیم تا همانند گذشته جایگاه کاروان ورزشی ایران در رده بندی کلی ارتقا ببخشیم.

وی با اشاره به اینکه از ۴ سال قبل خودش را برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده کرده، گفت: بازی‌های آسیایی برای کشور ما اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد. من هم خودم را برای کسب مدال آماده کرده‌ام. حضور در میادین بین‌المللی باعثبالارفتن آمادگی بدنی شده تا در روی تاتامی اینچئون با آسودگی و بدون استرس مبارزه کنیم.

حسنی‌پور ضمن تشکر از مسئولان فدراسیون، کادر فنی و خانواده‌اش گفت: شرایط استاندارد و خوبی در اردو های تیم ملی حاکم بود که امیدوارم این شرایط در اردوهای آینده نیز تکرار شود.

سعید حسنی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر