کد خبر: 205448 A

والیبال مردان جهان - لهستان؛

سبک بازی آلمان مثل بلژیک هست اما در سطح بالاتری بازی می کند و تیمی فیزیکی و قوی است. باید خیلی تاکتیکی جلوی این تیم بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: والیبال آلمان قابل پیش بینی نیست و امشب برابر این تیم رقابت سختی خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ قبل از دیدار دو تیم ایران و آلمان افزود: با آلمان بازی خیلی سختی خواهیم داشت و اگر بگویند که ایران در گروه آسانی قرار دارد، اشتباه بزرگی هست.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: سرمربی آلمان دائم درحال تغییر ترکیب تیمش هست به طوری که از هر ۱۴ بازیکن آلمان در دور مقدماتی و مرحله دوم استفاده کرده است. همین مساله آنالیز این تیم را خیلی سخت تر می کند.

وی با بیان اینکه گروزه و کالیبردا بهترین بازیکنان تیم ملی والیبال آلمان هستند، گفت: سبک بازی آلمان مثل بلژیک هست اما در سطح بالاتری بازی می کند و تیمی فیزیکی و قوی است. باید خیلی تاکتیکی جلوی این تیم بازی کنیم.

کواچ افزود: درباره درصد شانس پیروزی ایران نمی‌توانم چیزی بگویم اما باید با ۱۰۰ درصد توانمان بازی کنیم. اگر از تمام توانایی هایمان استفاده کنیم و آنها برنده شوند، آن وقت باید آلمان را تشویق کنیم. ولی تیمم به حدی رسیده که باید در مسابقات پیروز شود.

وی تصریح کرد: بعد از صعود تیم ایران به جمع ۶ تیم برتر جهان، بازیکنان انگیزه زیادی دارند. با این انگیزه اگر بازیکنان در حد اسم ایران بازی کنند، می‌توانند برای هر تیمی مشکل‌ساز شوند.

رقابت‌های مرحله سوم والیبال قهرمانی مردان جهان شب‌گذشته آغاز شد و دو تیم آلمان و فرانسه از گروه ایران به مصاف هم رفتند که فرانسه ۳ بر صفر آلمان را از پیش رو برداشت.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۲:۵۵ امشب در نخستین مسابقه خود در مرحله سوم این رقابت‌ها به مصاف آلمان می‌رود. شاگردان اسلوبودان کواچ اگر در این دیدار موفق به شکست آلمان شوند، صعودشان به جمع چهار تیم برتر جهان قطعی می شود.

ایران والیبال آلمان کواچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر